Faturalı Hatlara Kredi

Faturalı Telefon hattı üzerine kredi veya para almak yine Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (avea) faturalı hat kullananlara kredi imkanı özetle nakit para bulma olanağı bulunmaktadır. Konuyu bir yerde görmek mümkün özellikle sosyal medyada fazlaca karşımıza çıkmakta ve bununla birlikte fatura üzerine kredi çıkartan ve bunun için komisyon alanlarında olduğunu görmekteyiz.

Eğer bu yazımızı okuyorsanız muhtemelen bankadan kredi çıkmayan ve acil para lazım olan kişilerden olduğunuzu anlayabiliriz faturalı hatlara kredi almak için daha öncelikle faturalı bir hat sahibi olmanız ve en az 4 ay faturalarınızı aksatmadan ödemiş olmanız gerekir. Yine telefon üstüne en fazla elde edilebilecek kredi yani para 3-4 Bin TL yi geçmez şimdi en azından işinizi görecek az da olsa nakit ihtiyacını giderecek yolu izah edelim.

Öncelikle hattınız faturalı ise bir telefon bayisine yani hangi telefon operatörü ise onun yetkili bayisine gitmeniz gerekir örneğin Turkcell kullanıyorsanız turkcell bayisi avea kullanıyorsanız Türk Telekom bayisini ziyaret edeceksiniz. Orada bulunan görevliyi faturalı hattınızın olduğunu ve bir cihaz almak istediğinizi yani bir akıllı cep telefonu almak istediğinizi iletin 2-3 dakikada sistem üzerinden bakarak size cihaz verilip verilemeyeceğini söyleyecektir.

Bundan sonra eğer olumlu cevap alırsanız ne pahalı ve ikinci eli en iyi olan cihazı satın alın hatta bayide size telefonları satmak için anlatan görevliye alacağınız cihazı tekrar satacağınızı söyleyin ve en iyisi almama çalışın muhtemelen size ikinci elde 3-4 Bin arası piyasası olan bir cihaz önerecektir. Aldığınız telefon borcu ister 24 isterseniz 36 aya kadar telefon faturanıza yansıyacak şekilde ödersiniz.

Cihazınızı aldınız size tavsiyemiz sakın açmayın bayi yetkiline ricada bulunun jelatini açmayın siz dahi merak edip açmayın kutusunun açılması demek sizin 100 TL daha aşağı satacağınız anlamına gelir. Sonuç olarak cihazı aldınız faturası ile birlikte ister letgo gibi sosyal alanlarda, ister internetten yada siz en yakın bir ikinci el işi yapan telefoncuya satabilirsiniz.

Yine bu konuda aracılar bulunmaktadır aracıya komisyon vermenize gerek yok en azından 50-100 sizden alacaklardır zaten telefon hattı üzerine cihaz hakkınız yok ise başa bir aracının çıkartma olanağı yoktur. ha zaten var ise aracı kullanmadan da yukarıda izah edildiği şekilde alın cihazınızı ve ikinci elde satın gidin.. en azından işiniz azda olsa görülmüş olur.Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Fahri özgün dedi ki:

  Mrb benimde faturalı hat kullanıyorum 5 bin ytl ihtiyacım var alabilirmiyim

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Fahri Bey, faturalarınızı düzenli ödüyor iseniz operatörler size 36 aya kadar vadelerle cep telefonu satışı yapacaktır. Yazıda anlattığımız şekilde sıfır telefonunuzu alıp kutusunu açmadan değerinde satabileceğiniz letgo gibi platformlar mevcut. Bu şekilde nakit ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız.

 2. Oguz dedi ki:

  Benimde en geç yarına 5000 nakit ihtiyacım var musaitseniz yardım edermisiniz

 3. Gonul dedi ki:

  Benmde 5bin tl ihtiyarcim var acil nasl alabilirim

 4. Şaban doğan dedi ki:

  Slm benim gürsel faturalı hattın var 5000 bin lazim yardımcı olurmusunuz

  1. admin dedi ki:

   bir turkcell bayisini gitmeniz halınde telefon alabilirsiniz onuda ikinci el satan bir telefoncuya satarsınız.

 5. Murat dedi ki:

  Benim acil 1000 liraya ihtiyacım var fatura üzerine telefon aldım yinede kredi alabilirmiyim

  1. admin dedi ki:

   başka hatlarınız var ise pek ala mümkün bunun için bir telefon bayisine gitmeniz yeterli.

 6. Tulay dedi ki:

  Ben 2 aydır biraz aksattim ama hat uzerinden yinede kredi alabilirmiyim

  1. admin dedi ki:

   muhtemelen operatörler talebinizi onaylamayacaktır.

 7. Erdal dedi ki:

  2500 TL ye ihtiyacım var acil ararmisiniz

 8. Melek dedi ki:

  Numara yok nasil aricaz sizi acilen 5 nin tl ihtiyacim var

  1. admin dedi ki:

   Hamın efendi aramanıza gerek yok biz size kredi vermiyoruz sadece konu hakkında bilgi veriyoruz yapmanız gereken bir operatör bayisine gitmek bu kadar basit aracıya gerek yok yoktan komisyon vermeyin.

  2. M354535 dedi ki:

   Nerde oturuyosunuz ben yardımcı olabiliri

 9. Mustafa dedi ki:

  3.000 teleye ihtiyacım var verirseniz memnun olurum

 10. Döndü Akdeniz dedi ki:

  İletişime gecermisiniz

  1. admin dedi ki:

   Buradan iletirseniz sorununuzu biz görürüz bizden başkası mesajınızı görmez uygun olursa size bilgilendirme dönüşü mail adresinize yapılacaktır.

 11. serkan dedi ki:

  faturaya kredi istiyorum acil 3000 tl yardımcı olursanız sevınırm.

 12. Tülin dedi ki:

  Benimle iletişime geçer misiniz. Mail adresim üzerinden acil.

 13. Cetin celik dedi ki:

  3000tl paraya ihtiyacım var beni ararmışım acil 053xxxxx470

 14. Nevin dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacim var

 15. Yasar koksel dedi ki:

  Turksell hat sahibiyim suan 1984 puanim var 3000tl lazim yardımcı olabilirseniz goruselim iyi gunler

 16. Celal KÖÇER dedi ki:

  Benim acil nakitte ihtiyacım var nasıl çözebilirsiniz

 17. Musa dedi ki:

  Acil gorusebilirmiyiz

Yorum Yaz

Yukarı Çık