en kolay kredi

En Kolay Kredi Veren Bankalar (SENET SEPET YOK)

Senet olmadan ve gelir belgesi bulunmayan bireyler bazı durumlarda nakit ihtiyacı içerisine girerler. Bankalar bu kişilerin kredi notuna bakarak, gelirine bakmadan kredi verirler. Bazı bankalar da diğer bankalara göre kolay kredi çıkartır. Yani bu bu krediyi veren bankalara, en kolay kredi veren bankalar olarak tabir yapılır. Bazı bireyler ise, sabit bir gelirleri olmasına rağmen, bankaların istemiş oldukları gelir belgelerini bankalara getiremezler. Sizlere kısa bir örnek verecek olursak, çiftçilik, tarım, hayvancılık, arıcılık, seracılık, esnaflık gibi alanlarda çalışmakta olan bireyler, sabit maaşı olan işçi veya memur gibi olmadıklarından dolayı, gelirlerini belgelemekte güçlük çekerler. Bu nedenle de bankalara gelir belgesi vermeleri gibi bir durum yoktur. Bu kapsamda, bir çok banka gelir belgesi olmadan kredi vermektedir. Bunlardan bir kaçını saymak gerekirse, Akbank, İş Bankası, İNG Bank ve Denizbank gibi bankalar olmaktadır.

Maaş bordrosuz kredi şartları

Gelir belgesiz kredi kullanmak için, gelir belgeniz olmamasına rağmen, herhangi bir ek gelirinizin olması. Bu gelire örnek olarak kira gelirlerini verebiliriz. Diğer yandan Kredi notunuz yüksek olması durumunda gelir belgeniz bulunmamasına rağmen, yalnızca kredi notuyla kredi alınabilmektedir. Fakat alınacak olan kredinin tutarları, pek de yüksek olmayabilir.

Akbank

Akbank’ tan gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için, sizlere en yakında olan Akbank şubelerine gidebileceğini gibi, aynı zamanda internet ve mobil bankacılık üzerinden de günün 24 saatinde kredi başvurusu açabilirsiniz. 20.000 TL kredi için dieğr bir başvuru yöntemi ise, SMS yöntemidir. Bunun için mesaj yazma bölümüne Kredi yazarak boşluk bırakın, Vatandaşlık Numaranızı yazın, 4425’e gönderiniz. Akbank tarafından yapılan inceleme sonucusunda, kredi uygunluk sonucunuz kısa sürede sizlere ulaşacaktır.

İşbank Hızlı Kredi

İş Bankasından 7/24 başvurması kolay, cevabı hazır kredileri alabilirsiniz. Bu krediyi almak için sizlere en yakında olan İş Bankası şubesien gidebileceğiniz gibi, aynı zamanda internet üzerinden de hızlı bir şekile başvuruları açabilirsiniz.

ING Bank Hızlı Kredi

3 bin liraya kadar nakit ihtiyaçlarınızı ING Bank’ın sunduğu mini kredi ile beraber giderebilirsiniz 1,84 faiz oranlı mini kredi, bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Tüm ING bank şubelerinden gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi, aynı zamanda 7/24 telefon bankacılığı ile de, kredi başvuruları oluşturabilirsiniz.

Denizbank Anında Kredi

Denizbank gelir belgesi olmadan, 55.000 TL tutarına kadar cebimde kredi başvurusu almaktadır. Üstelik denizbank bu kredi için 48 aya kadar vade imkanı veriyor ve ek bir belge istemiyor. Deniz banka gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için sizlere en yakın şubeye gidebilirsiniz. Ayrıca sms ile başvuru yapmak için, Cep telefonundan KREDİM yazıp, TC. No ile birlikte 3280‘e göndermeniz gerekmektedir.

Gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

Yukarıdaki yazmış olduğumuz tüm bankaların, online başvuru kanalları bulunmaktadır. Resmi internet sitelerine giriş yapmanızın devamında, başvurular açabilirsiniz. Ayrıca sms yöntemlerini de kullanabilir veya sizlere en yakında olan şubeye giderebilirsiniz. Gelir belgesiz kredi veren bankalar, kişinin yaptığı işi belgeleyen gelir belgesi ile beraber, bazı ek belgeler istemektedir. Bunlardan bazıları şunlardır;

  • Nüfus cüzdanı veya TC.Kimlik numarası bulunan (Ehliyet, Pasaport)
    •Son 3 ay içerisinde size ait olan bir fatura(Elektrik, su, internet
    •Esnaflar için vergi kimliği,
    • Çiftçiler için çiftçi kayıt belgesi
    •Kredinin ödeyebileceğini gösterir bir ek gelir evrağı.

Genel olarak istenen belgeler bu şekildedir fakat internetten alınacak olan kredilerde, bu tür belgeler istenmez. Bu belgeler şubelere gitmeniz durumunda istenebilir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*