anında hızlı kredi başvurusu

Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Hızlı Kredi Başvurusu 50.000 TL

Gelir belgesiz banka kredileri hemen hemen herkesin ihtiyacı olan ve hızlı şekilde kullanılabilen ürünlerdir. Tatil ihtiyaçları, beyaz eşya aldınız, okul aidatı ödemeniz gerekiyor veya kiranız bu ay aksadı, veya aldığınız arabanın borcu için acil paraya ihtiyacınız var. Bu gibi acil ihtiyaçlar halinde sadece bir sms veya internet şubesi başvurusuyla kolay kredinizi kullanabilirsiniz.

Bordro veya gelir belgeniz bankalar için her zaman şart değildir. Bankaların size sunduğu diğer şartları sağlıyorsanız yine anında kredinizi kullanabilirsiniz. Tabii ki her bankanın kendi özel şartları bulunmaktadır. Bankaların ilk dikkat ettiği husus kredi notunuzdur. Bu not finansal durumunuzun özetidir. Aynı zamanda kredi kartı borçlarınızı ve kredi taksitlerinizi ödeme alışkanlıklarınız da bu notta görülecektir. Geçmiş finansal alışkanlıklarınız anında belgesiz kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını kolaylaştıracaktır.

Finansbank Gelir Belgesiz Anında Kredi

Finansbank’ın son yıllarda ülkemizde yaptığı atılımla teknolojiyi kullanarak şubeye bile uğramadan hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Gelir belgesine gerek olmadan internet şubesine girerek acil nakit başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için yine yukarıda bahsettiğimiz gibi kredi notuna ihtiyacınız olacak. Daha önce kara listeye alınmadıysanız ve ödemelerinizi düzenli yaptıysanız başvurunuz olumlu sonuçlanacaktır.

Gelir belgesiz kredinize internet şubesi üzerinden veya cep telefonu uygulamasından başvururken güncel faiz oranlarını ve örnek ödeme tablosunu da görmeniz mümkündür. Başvurunuzu online bir şekilde yaptıktan sonra mail adresinize başvuru sonucu gelecek ve istediğiniz miktar hesabınıza yatırılacaktır.

Garanti Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Kefilsiz, bordrosuz, gelir belgesiz kredi kullanabileceğiniz bir diğer banka da Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası müşterisi iseniz cep telefonu uygulamasından, internet şubesinden krediler menüsüne girerek başvurunuzu size sorulan soruları yanıtlayarak gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası müşteri değilseniz de 444 0 333 çağrı merkezini arayarak hem anında kredi başvurunuzu yapabilir hem de Garanti Bankası müşterisi olabilirsiniz.

Hızlı kredi başvurunuzla krediniz hesabınıza 15 dakika içinde yatar ve ödemelerinizi yine internet şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredinizi kullandıktan sonra mutlaka zamanında ödeme yapmanız kredi notunuzun bozulmaması için gereklidir. Kredilerinizi zamanında ödeyerek tekrar kredi başvurusu yapmanız mümkün olacaktır. Aksi halde banka bir daha kredi kullanmanıza izin vermeyecektir.

İşbankası Anında Kredi

İşbankası’nın gelir belgesiz kredi uygulamasının adı İşbank Anında Kredi’dir. 48 aya kadar 40.000 TL’nizi İşCep üzerinden, internet şubesinden veya bankamatiklerden anında kullanabilir ve ihtiyacınızı giderebilirsiniz. İnternet şubesi üzerinden, kredilerim menüsüne girerek anında kredi ekranını seçebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuz alındıktan sonra finansal durumunuzda bir sıkıntı olmaması halinde istediğiniz kredi tutarı hesabınıza aktarılır ve belirtilen ödeme planı dahilinde ödemelerinizi yaparsınız. 7/24 şubeye gitmenize gerek kalmadan kullanabileceğiniz anında kredi ürününde üst sınır 40.000 TL’dir. Daha üst miktarda kredi kullanmak için mutlaka şubeye uğramanız ve başvuru yapmanız gerekecektir.

Denizbank Gelir Belgesiz Hızlı Kredi

Ülkemizdeki yatırımlarını artıran Denizbank da gelir belgesiz kredi veren bankalardan biridir. Yine ön şart olarak kredi notunuz yeterli ise 48 ay vadeye kadar 50.000 TL anında kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Denizbank Cebimde Kredi uygulamasıyla cep telefonunuzdan KREDIM yazıp 3280’e TC kimlik numaranızı göndermeniz halinde 10 dakika içinde başvurunuz sonuçlandırılır ve ne kadar krediyi kaç ay vadeye kadar kullanabileceğiniz size SMS ile bildirilir.

Peki belirtilen miktardan fazla kredi kullanmak isterseniz ne olacak? Bu durumda yapmanız gereken ipotek edebileceğiniz gayrimenkulunuzun olması size başvuruda fayda sağlayacaktır. Bankaya malvarlığınızı beyan ederek daha yüksek miktarlarda başvuru sağlayabilirsiniz.

TEB Gelir Belgesiz Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası da gelir belgesiz hızlı kredi veren bankalardan bir tanesidir. Pratik Kredi adı altında maaş bordrosuna ve gelir belgesine gerek kalmadan anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi notunuzun yetersiz olması durumunda banka sizden kefil talep edebilmektedir. Bu durumda size kefil olacak kişinin nüfus cüzdanı kefalet için yeterli olmaktadır.

Pratik Kredi’yi kullanabilmek için TC kimlik numaranızı 4466’ya SMS gönderirsiniz ve 5 dakika içinde kredi başvuru sonucunuz size bildirilir. 12.500 TL’ye kadar 48 ay vadeli kredinizi internet şubesi, cep telefonu uygulaması veya şube ziyaretiyle kullanabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*