QNB Finansbank bayram kredisi

QNB Finansbank Kurban Bayramı Kredisi

Kurban bayramı için nakit ihtiyacı olan kişiler için QNB Finansbank bayram kredisi veriyor. Ödemeyi ise 3 ay ertelemeli toplamda 48 ay vade seçenekleri ile yapabiliyorsunuz.

Kurban Bayramı Kredisi Detayları

QNB Finansbank bayramın yaklaşmasına doğru harcamalar için müşterilerine günde 15 TL’den başlayan kredi imkanı sunuyor. Toplamda 15 bin TL’ye kadar alınabilen kredi rahat ödeme yöntemlerine sahiptir. Ödeme detayları şu şekilde;

  • Günde 15 TL’den ödeme yapılabiliyor.
  • 48 aya kadar vadelendirme tercihi bulunuyor.
  • Ödemeyi 3 ay ertelemeli bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Faiz oranları değişken olan QNB Finansbank kurban bayramı kredisi faiz oranını belirlemek için bazı şartlar öne sürüyor. Bu şartlar;

  • Krediye başvuran kişinin kredi notu faiz oranının düşmesini yada çıkmasını etkileyecek.
  • Aylık geliri yeterli olan kişilere düşük faiz oranı ile 15.000 TL’den daha fazla kredi verilebiliyor.
  • 3 ay ertelemeden sonra ertelenen 3 ayın taksitini ve erteleme faizini de 3 ay sonra eşit taksitlerle ödemeyi kabul eden kişiler krediyi çekebiliyorlar.

Örnek Hesaplama Tablosu

  • 000 TL çekilen kredi 48 ay vade ile ödenmek istenirse aylık taksit miktarı 148 TL ve faiz oranı %1,28 olarak belirleniyor.
  • 000 TL krediyi 48 ay vade ile çekmek isteyenler için aylık taksit oranı 500 TL olarak belirlenip aylık faiz oranı ise %1,28 olarak hesaplanıyor.
  • 000 TL 48 ay vade ile kredi kullanılmak istenirse taksit miktarı ise kişinin gelirine göre belirleniyor.

Çekilen tüm kredilerin kredi tahsis oranları kullanılan kredi miktarına göre değişkenlik gösteriyor. Sigorta ve diğer masraflar da krediye başvuran kişinin yaşına ve sağlık durumuna göre değişiyor.

Kredi Başvuru Belgeleri

Başvuru için gerekli olan belgeler nüfus cüzdanı, pasaport yada ehliyet fotokopisi, gelirinizi kanıtlayan belge, bankanın istemesi halinde ikametgah belgesi, şirket sahipleri için vergi levhası fotokopisi, son 3 ayın bilanço tablosu başvuru için yeterli oluyor. Diğer yandan başvuruyu QNB Finansbank şubelerinden, internet bankacılığından, mobil bankacılığından yada telefon bankacılığından yapabiliyorsunuz. Online olarak yapılan başvurular hafta sonu dahi yapılabiliyor ve haftasonu nakit krediniz hesabınıza yatmış oluyor. Ayrıca kredi başvurularını ATM’ler üzerinden de yapabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*