0850 220 00 00 Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı

Ziraat Bankası tarafından sizler için sunulan telefon bankacılığı hizmetiş sayesinde, herhangi bir şubeye gitme zorunluluğunu ortadan kaldırarak, anlık olarak işlemlerinizi gerçekleştirme şansına sahip olmaktasınız. 444 00 00 Ziraat Bankası telefon bankacılığı işlemlerinde, ödemelerinizi takip altına alabilir, güncel olarak başvurularda bulunabilir, geçmiş dönemde yapmış olduğunuz herhangi bir bankacılık işlemi başvurusu bulunuyorsa, bunlar hakkındaki gelişmeleri de takip altına alabileceksiniz.

Telefon bankacılığının hızlı bir şekilde hizmet sunmasından öncelikli olarak çalıntı ya da kayıp işlemlerinde faydalanmanız doğru olacaktır. Cüzdanınızı ya da doğrudan kartlarınızı kaybetmişseniz,  bu durumda 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 Ziraat Banası telefon bankacılığı numaralarını arayarak işlem görebilirsiniz. Kayıp ve çalıntı gibi sorunlarda hızlı hareket etmeniz gerektiğinden dolayı, operatöre bağlandığınız ilk anda sizlere kayıp ve çalıntı işlemleri için bağlanacağınız menünün kodu söylenecektir.

Tuşlama işlemi gerçekleştirdiğiniz zaman ise, sizi doğrudan müşteri temsilcisine aktaracaktır. Müşteri temsilcisi, sizlerle yapacağı görüşmenin ardından kartınızı kullanıma kapatacak, vereceğiniz ya da sistemde kayıtlı olan ikametgah bilgilerinize uygun olarak yeni bir Ziraat Bankası kartını sizlere gönderecektir. Yeni kartınız gelene kadar, tüm para çekme, yatırma ya da havale işlemlerinizi, yanınıza kimliğinizi aldıktan sonra banka şubelerinden birisine giderek gerçekleştirebilirsiniz.

444 00 00 Ziraat Bankası telefon bankacılığı hizmetlerinden faydalanmanız gereken diğer bir durum ise, Ziraat Bankası’nın sizlere yollamış olduğu kampanya bilgileridir. Eğer kredi kampanyaları ile ilgili bir e-mail ya da sms almışsanız bu durumda telefon bankacılığı yardımı ile müşteri temsilcinize bağlanabilir, istemiş olduğunuz pakete başvuru yapabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri temsilcinize yapacağınız bu başvurular, doğrudan yeni bir ürün almaya yönelik olabileceği gibi, kullanmış olduğunuz kredi kartlarınızın limitlerindeki değişimler için de faydalanabilirsiniz.

444 00 00 Ziraat Bankası telefon bankacılığını arayarak, kredi kartı limitinizi arttırmak ya da düşürmek istediğinizi belirtebilir, bu limit artışlarının ise belirli aralıklar ile düzenli bir şekilde artmasını talep edebilirsiniz. Aynı anda talebiniz işleme alınacak ve sizlere de çok kısa bir sürede geri dönüş sağlanacak, başvurunuzun sonuçları hakkında bilgilendirme yapılacaktır.


1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*