0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı

Ülkemizdeki bankacılık faaliyetleri ile güven toplamış olan Finansbank, QNB ismi ile hizmetlerine kaldığı yerden devam ediyor. QNB Finansbank ismi ile devam edecek olan bankacılık faaliyetlerinde, kesintisiz bir şekilde hizmet sağlanması ve müşteri memnuniyetinin de eskisi gibi her zaman ön planda olması adına, hizmetler genişletilmeye başlıyor. Bu doğrultuda 0850 222 0 900 QNB Finansbank telefon bankacılığından bahsetmeden geçmemek gerekir. Telefon bankacılığına bağlanan kişiler, QNB Finansbank üzerinde bulunan banka hesaplarını, kredi kartlarını veya kredileri ile ilgili tüm bilgilere hızlı bir şekilde erişebilirler.

Sesli yanıt işlemleri ile bakiye sorgulama ya da ödeme günleri hakkında bilgi alırken, hesaplarınız arasında ödeme işlemleri ya da para aktarımlarını yapabilmek için de, müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. 0850 222 0 900 QNB Finansbank telefon bankacılığı hizmetlerinden ise, hiçbir ücret ödemek zorunda kalmadan, 7 gün 24 saat tamamen ücretsiz olmak üzere faydalanabileceksiniz.

Telefon bankacılığı üzerinden, yapmış olduğunuz bireysel emeklilik paketlerinin de takibini yapabileceksiniz. Bilindiği üzere, QNB Finansbank ile anlaşarak yaptığınız bireysel emeklilikler, Cigna Finans güvencesi ile geleceğiniz için biriktirilmektedir. Hesabınıza para yatırma işlemlerinde bir sorun ile karşılaşmışsanız ya da fonlarınız hakkında bilgi almak, değişiklik yapmak istiyorsanız, QNB Finansbank telefon bankacılığını arayarak, Cigna Finans kanalına yönlendirilebilirsiniz.

Uzman kadrosu ile sizlere hizmet sunan banka, son olarak KOBİ’ler için ayrı bir telefon numarası ile hizmet sunmaya başlamıştır. 0850 222 0 900 QNB Finansbank telefon bankacılığı numarası, KOBİ’ler için 0850 222 1 900 olarak belirlenmiştir.

Ülkemizin gelişimi açısından çok önemli bir konumda bulunan KOBİ’ler, 0850 222 1 900 telefon numarasını arayarak, her türlü işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Acil nakit ihtiyaçları için yapabilecekleri kredi başvuruları başta olmak üzere, borç ödemeleri, hesap bilgisi alma ya da bunun gibi tüm maddi işlemler, istenirse sesli yanıt servisi ile istenirse de müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmenin ardından tamamlanacaktır. Hem KOBİ’ler hem de bireysel kullanıcılar, QNB Finansbank telefon bankacılığı üzerinden sunulan Anında Kredi kampanyalarından faydalanabilecek, başvuru sonuçlarını da cep telefonlarına alabilecekler.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*