0850 724 0 724 İş Bankası Telefon Bankacılığı

İş Bankası müşterileri, kullanmış oldukları internet bankacılığı ya da mobil bankacılık hizmetlerinin yanı sıra, adeta bir İş Bankası şubesindeymiş gibi işlem görebilecekleri telefon bankacılığını da etkili bir şekilde kullanabilmektedirler. 0850 724 0 724 İş Bankası telefon bankacılığı üzerinden yapılabilecek işlemlerinize bakacak olursak, şifre işlemleri, başvuru ya da başvuru takip işlemleriniz, müşteri temsilcisi ile bire bir görüşmelerinizi ya da yeni ürün ile kampanyalardan haberdar olmak için işlem yapabileceksiniz. 0850 724 0 724 numarasından başlatacağınız bu işlemler sırasında, operatör kendinizi tanıtmanızı isteyecektir. Bunu ise dört farklı yol ile yapabileceksiniz. Bu tanıtma işlemlerine bakacak olursak;

  • Müşteri numaranız ile şifrenizi tuşlayarak, gerekli işlemleri tamamlayabilirsiniz.
  • Bankamatik kartı numaranız ve şifrenizi kullanarak işlemleri başlatabilirsiniz. (Bankamatik kartı numaranız, işlem gördüğünüz banka kartınızın ön yüzünde bulunan 16 haneli ve hepsi rakamlardan oluşan kısımdır.)
  • Kredi kartı kullanıcıları da, kredi kartı numaları ve şifreleri ile işlem yapabilirler. (Kredi kartı numarası, kredi kartınızın ön yüzünde bulunan 16 haneli rakamlardan oluşan bölümdür.)
  • 0850 724 0 724 İş Bankası telefon bankacılığından faydalanabilmek için kullanacağınız son yol ise 11 haneli hesap numaranız ve bu hesabınız için kullandığınız şifrenizi kullanmanızdır.

Bu dört işlem sayesinde, banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan işlemlerinizi halledebileceksiniz. Eğer, İş Bankası ile yeni çalışmaya başlamışsanız ve banka tarafından sizlere sunulan kredi kartı ya da banka kartını da yeni teslim almışsanız, bu durumda şifrenizi müşteri temsilcisine bağlanarak değiştirebileceksiniz. Müşteri temsilciniz ile yapacağınız görüşmeleriniz tamamen kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca şifre belirleme işlemleri sırasında da kullanmak istediğiniz şifrenizi sesli bir şekilde söylemek yerine, müşteri temsilcisinin komut vermesinin ardından telefonunuzdan tuşlayarak gerçekleştirebileceksiniz.

Aynı zamanda, sahip olduğunu yeni banka kartınız ile internet bankacılığından etkili bir şekilde işlem görebilmek için de müşteri temsilcinize bağlanarak, tek kullanımlık internet bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz. Bu şifre, 5 gün boyunca geçerli olacak ve internet bankacılığına giriş yaptığınız ilk anda değiştirmeniz istenecektir. Tüm bu saydığımız işlemleri de ücretsiz olarak 08507240724 İş Bankası telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştireceksiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*