444 0 333 Alo Garanti Telefon Bankacılığı

Garanti Bankası’nın müşterileri için oluşturduğu 444 0 333 Alo Garanti telefon bankacılığı, Garanti Bankası’nın şubelerine gidilerek yapılacak tüm işlemlerin, yalnızca bir telefon görüşmesi ile yapılabilmesine olanak tanımaktadır. Alo Garanti hizmeti, Garanti Bankası’nın tüm müşterilerine ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Bu hizmet sayesinde, başvurularınızı takip edebilecek, yeni bir başvuru gerçekleştirebilecek ya da bankadan almış olduğunuz hizmetler hakkındaki tüm bilgilere ulaşabileceksiniz. Burada saymış olduğumuz işlemleri banka şubelerine ya da ATM noktalarına giderek gerçekleştirebildiğinizi biliyorsunuz. Fakat, internet ortamında bazı işlemlerinizi halledemediğiniz anlar olacaktır. Bu anlarda ise, gönül rahatlığı ile telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

4440333 Alo Garanti telefon bankacılığını aradığınız zaman, diğer bankaların işlemlerinde olduğu gibi operatörü dinlemenize ve ilgili menü için gereken tuşlamayı yapmanıza hiçbir şekilde gerek kalmayacaktır. Alo Garanti’ya bağlandığınız zaman, operatör sizlerden yapmak istediğiniz işlem hakkında birkaç kelimelik açıklama yapmanızı isteyecektir. Bu açıklamalar ‘’Kredi kartı borcumu öğrenmek istiyorum.’’ ya da ‘’Kredi kartımı kaybettim.’’ Şeklinde olabilecektir. Sadece birkaç kelime ile anlatmış olduğunuz durumlar neticesinde, operatör sizleri doğrudan ilgili birime aktaracaktır.

Kayıp ya da çalıntı durumları hakkında işlem yapacağınız zamanlarda, doğrudan müşteri temsilcinize aktarılacak ve işlemlerinizde hız kazandırılacaksınız. Fakat, kredi kartınızın borcunu öğrenmek, son borç ödeme tarihinizin ne zaman olduğunu öğrenmek ya da bunun gibi küçük çaplı işlemleriniz için, otomatik olarak bilgi aktaran operatörlere yönlendirileceksiniz.

Birçok işleminizde hız kazanacağınız 444 0 333 Alo Garanti telefon bankacılığından, teslim almış olduğunuz banka kartınız ya da kredi kartınızın ilk kullanım şifresini de alabileceksiniz. 444 0 333 numarasını aradıktan sonra, operatörün yapmak istediğiniz işlemler için açıklama yapmanızı istediği zaman ‘’Şifre almak istiyorum.’’ Şeklinde açıklama yapmanız yeterli olacaktır.

Bunun ardından müşteri temsilcisine aktarılacak ve şifrenizi alabileceksiniz. Telefon bankacılığında yapacağınız tüm işlemler sırasında, bankacılık alanında kullandığınız hiçbir şifreniz sizden istenmeyecektir. Şifre gereken durumlarda ise, telefonunuzdan bu şifreyi kodlamanız istenecektir. Tamamen güvenli bir şekilde işlemlerinizi yapacağınız bu hizmetten 7 gün 24 saat boyunca sınırsız bir şekilde faydalanacaksınız.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*