Denizbank Kurtaran Hesap Nedir?

Bankacılık sistemi, çağımızda daha yaygın bir hal almaya başlarken sektörde güven kazandıran ve ismini duyuran bankaların arasında Deniz Bank yer alıyor. Acil ihtiyaçlara anında cevap verebilmek adın Deniz Bank, müşterilerine kurtaran hesap kolaylığı sağlıyor. Bu sayede artık para nereden bulabilirim sorularına yanıt bulacak ve hayatınızı daha sorunsuz şekilde sürdürmenin de mutluluğunu yaşamaya başlayacaksınız.

7/24 nakit ihtiyaçlarının en hızlı şekilde karşılanmasını sağlayan 12 ay vadeye kadar kredi kullanılmasına yardımcı olan bu hesap türü için başvuru işlemlerinizi de bir an önce yapmaya başlayabilirsiniz. Denizbank Kurtaran Hesap için ilk öncellikli olarak Deniz Bankasında kendinize ait bir hesabınızın olması gerekiyor. Eğer ki banka da hesabınız var ise o zaman hesabınızın açılması da mümkün olacaktır.

Başvurularınızı ister sms yolu ile isterseniz de Deniz Bank şubesine giderek de gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Eğer ki ben sms yolu aracılığı ile hesabımı aktifleştirmek istiyorum diyorsanız o zaman KURTARAN yazıp boşluk bırakarak “T.C. kimlik numaranızı” 3280’e göndermeniz gerekiyor. Bu sayede SMS yolu ile başvurunuzu yapabileceksiniz.

Daha sonrasında Deniz Bankası sizleri şubeye davet ederek bir takım önemli belgeler isteyecektir. Bu belgeleri de eksiksiz bir şekilde hazırlayıp göndererek kurtaran hesabınızın aktif olmasını sağlayabilirsiniz. Denizbank Kurtaran Hesap avantajları son dönem de kredi sahipleri tarafından fazlasıyla konuşulan bir konu olarak ortaya çıkmaktadır. En önemli avantajlarından birisi de hesabınızda her ne kadar yeterli bakiye olmasa da limitiniz dâhilinde acil para ihtiyaçlarınızı çok kolay bir şekilde karşılayabilmenize de yardımcı olacaktır.

Kimi zaman acil ödemeniz gereken bir faturanız olabiliyor. Böyle durumlarda bile para arayışı içerisine girmeden adı üzerinde kurtaran hesabınızla tüm bu duymuş olduğunuz acil ihtiyaca anında yanıt verebileceksiniz. Bu hesabın bir diğer önemli özelliklerinden birisi de nakit avans vb ücretleri olmadığından dolayı herhangi bir masraf içerisine girmeyeceksiniz. Hesabınızda ki limitler için kullanıldığında faiz işlemeye başlar ve en geç 2 gün sonra para yatırmanızla birlikte faiz işleme süreci sona erecektir. Kısaca kullandığınız kadar faiz ödemenizi sağlar.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*