Bedelli Askerlik Çıktı mı Bedelli Kredisi Hangi Banka 2017

2017 mayıs ayında bedelli askerlik durumunun tekrar gündeme gelmesi ile birlikte bir kişinin sabırla beklediği bedelli askerlik ne zaman çıkacak şartları ne olur çıkması halinde bedeli ne kadar olur kredi çekebilir miyiz yada hangi bankadan en uygun bedelli askerlik kredisi çekilebilir.

Yaklaşık 600 kişiyi kapsadığı düşünülen bedelli askerli 2017 yılında çıkma ihtimali çok görünmemekle birlikte çıkması halinde 30 yaş sınırı ve 30 Bin TL gibi bir ücret karşılığından gerçekleşmesi beklenmektedir. Yarışı peşin diğer kalan yarısı ise en fazla 6 taksit şeklinde bir planlama söz konusu olacaktır. Haziran 2017 de gündeme geleceği ve çıkma ihtimali en güçlü zaman budur.

Bedelli askerlik finansmanı için bir çok kişi doğal olarak para arayışına girecektir. Kimisi arabasını satacak kimiside bankadan kredi almak zorunda kalacaktır. kamuoyunda oldukça yanlış anlaşılan bedelli askerlik genelde okul nedeniyle gecikmeler hatta evlenen 2-3 çocuğu olan kişileride kapsadığı düşünüldüğünde gerekli olduğu anlaşılır. Yine iş hayatında düzenini kurmuş yatırım yaparak iş yeri şirket açmış bir çok kişi için de bedelli askerlik elzem olmaktadır.

En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi 2017

Bedelli askerliğin çıkması halinde 30 Bin TL kredi için bir çok bankanın konuya ilişkin ciddi bir kampanya başlatacağını söylemek yerinde olacaktır. Bu kredi bireysel ihtiyaç kredileri kapsamında verilecektir. Bu yüzden aylık 1,19 aylık faiz oranları ile 48 aya kadar vade olanağı bulunacaktır. dilerseniz 1-3 ertelemeli şekilde de krediyi kullanmak mümkün olacaktır. en uygun krediyi ziraat bankası garanti bankası ing bank ve vakıfbank aracılığı ile kullanabilirsiniz. Yine maaş aldığınız veya sürekli çalıştığınız banka size daha iyi teklif sunabilir. Tabi bedelli askerli bekleyenler için çıkması halinde bunlar teferruat olarak kalacaktır.

Ancak, kredi almanın da belirli şartları bulunmaktadır kredi başvurusu yapacak kişinin kredi çekebilme yeterliliği olması gerekir kredi notu uygun olanlara kredi çıkar yani size bankadan kredi çıkmıyorsa bankalar ile papaz olmuş iseniz aksayan kredi veya kredi kartı borçlarınız var ise kredi çıkma konusun da zora düşebilirsiniz. Eğer kredi çekme konusunda sıkıntınız var ise bir an evvel başka yerlerden finansman desteği sağlayacak tedbirlerini şimdiden almanız yararınıza olacaktır.

Bedelli askerlik kararı gündemde çok tartışılmaz bir anda çıkar ve uygulamaya geçer 2017 yılı için çıkma ihtimali bulunmaktadır. haziran 2017 içinde bedelli bekleyenlere hükumet bir müjde verebilir. o yüzden finansman konusunu şimdiden planlamanız sizin yararınıza olacaktır.


1 Comment Posted

  1. Slm ben bedelli askerlik için kredi çekmek istiyorum ama isim yok yanlız babam 15 senedir yurt dışında onun saldigiyla yasiyorum acaba kefil babamı kabul edermisiniz bilgi almak istiyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*