Denizbank KOBİ kredisi

Denizbank’tan Emekli KOBİ’lere 150 Bin TL Kredi

Denizbank emekli olan yada henüz emekli olmamış müşterileri için 150 bin TL’ye kadar kredi imkanı tanıyor. Bu krediyi SGK prim borcunu peşin olarak ödeyip emekli olmak isteyen kişiler de kullanabiliyor.

Emekli KOBİ Kredisi

Başvurulacak olan kredi için yeterli teminatı olmayan KOBİ’lere Kredi Garanti Fonu (KGF) ile destek banka tarafından sağlanıyor. Başvuruyu internet bankacılığı üzerinden, şubelerden, ATM’lerden yada Facebook sayfasından yapabilirsiniz. SMS olarak yapılacak başvuru için ise ESNAFE yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazıp 3280 numarasına göndermeniz yeterli oluyor. Kredi ile başvuru sırasında 5 ürün aynı anda başvuruya dahil oluyor. Bu ürünlerin özellikleri ise şu şekilde;

  • Taksitli ticari kredi almak istenirse sabit eşit taksitlerle yada firmanın para akışına göre esnek ödeme planı yapılabiliyor.
  • Toplamda 48 ay vade ile taksitli ticari kredi kullanılabiliyor.
  • DBS sisteminde ise diğer firmalara olan ödemelerinizi otomatik bir şekilde yapabiliyorsunuz üstelik bu ödemeleri kredili olarak yaptığınız için kolay ödeme imkanı size tanınıyor.
  • Taşıt tanıma sistemi ile firmanıza ait olan araçların ne kadar akaryakıt harcaması yaptığını ve nerede yaptığını görebiliyorsunuz.
  • İşletme kart ile acil nakit ihtiyaçları 48 ay vadeye kadar evrak ve diğer işlemler olmadan sezon sonu ödemeli olarak veriyor.
  • Ticari kurtaran hesap ise gün içerisinde ani nakit ihtiyacınız olduğu durumda gün sonuna kadar ödemeli kredi veriliyor.

Tüm bunlar ile birlikte başvurulan kredi 60 aya kadar vadeli bir şekilde alınabiliyor. Emekli olan KOBİ sahiplerinin bu krediyi almaları için tek yapmaları gereken şey ise emekli maaşlarını Denizbank’a taşımak oluyor. Maaş taşıma işlemi gerçekleştikten sonra Midi KOBİ İşlem Tarifesi alınması bu kredinin başvurusu için gerekli olan son şart oluyor.

Denizbank KOBİ Kredisi İçin Gerekli Evraklar

80 bin TL ve 60 ay vadeli Denizbank Emekli KOBİ kredisi alabilmek için nüfus cüzdanı fotokopisi, imza beyannamesi, oda kayıt belgesi, son 2 yılın vergi levhası, son 2 yılın hesap defteri yada bilanço ile gelir tablosu, eğer varsa mal varlığı dökümü ve tapu fotokopisi belgelerinin getirilmesi kredi başvurusu için yeterli oluyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*