Halkbank Kredi Kartı Yapılandırma (24 AYA KADAR)

Halk Bankasından almakta olduğunuz kredi kartlarınızın zamanla borçları ödenmez duruma gelir. Halk Bank Müşterilerinin kötü zamanlar geçirmemeleri nedeniyle, kredi kartı yapılandırma uygulaması aktif edilmiştir. Bu hizmetle kredi kartı borcu takibe düşmeden yapılandırma hizmetini almak isteyen bireylere, 24 aya kadar taksitli yapılandırma yapılmaktadır.  Halk bankası Borç kurtaran uygulaması, borçlarınızı rahatlıkla kapatabilmeniz için bulunmaz bir fırsattır. Borçlarınızı  diğer bankalara oranla daha fazla ayrıcalıklı şekilde, 24 aya kadar taksitlendirme yapabilir ve bütçenizi sarsmayarak ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı borcumu ödemezsem başıma neler gelir diyorsanız eğer, Öncelikle banka sizlerin borcunu tahsil etmek için elinden geleni yapar ve sizi arayarak taksitlendirme yapalım, vs gibi tekliflerde bulunur. Bununla beraber eğer siz yine borcunuzu ödememek için atıflarda bulunursanız, banka dosyanızı çalıştığı avukatlara gönderir. Avukatlık büroları icraya vermeden önce sizlere ulaşım sağlamaya çalışır ve eğer siz yine de ben borcumu ödemiyorum diyorsanız, Avukatlık bürosu borcu tahsil işlemi için icraya başvurur.

Adımda sizler benim herhangi bir şeyim yok neyimi alabilir gibi bir fikirde olabilirsiniz. Borcunuzun yasal takibe düşmesi durumunda, artık kara listede olursunuz ve bankalar için olumsuz bir durumdur. Hiç bir banka size hiç bir ayrıcalık göstermez ve başvurularını genel olarak reddedilir. Ayrıca borcunuzu ödeseniz dahi 5 yıllık süre zarfı içerisinde, bankaların gözünde 0 olursunuz. Ve yine hiç bir banka başvurularınızı kabul etmez. Ancak yine ödemek istemiyorum diyorsanız, maaşınıza haciz işlemi yapılabilir ve ne zaman mal alacak olursanız, anında haciz edilir. Yapacağınız en iyi avantaj kredi kartlarınızı taksitlendirmektir.

Halk Bank Kredi Kartını Taksitlendirme

Halk Bankası Borç Kurtaran programı ile beraber kredi kartlarını ödeyemeyen müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu programda ise faiz oranları %1,10 başlbaşlar ve 24 aya kadar vade yapılır. Başvuru işlemlerinizi sizlere en yakında olan Halk Bank şubesinden veya telefon bankacılığı 444 0 400 Halk Bankası Müşteri Hizmetleri üzerinden, kredi kartı menüsünden yapabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi olarak sizlere aktarmış olduğumuz, Telefon Bankacılığından ve Şubeden kendi adınıza işlemler yapıldığı için, daha kaliteli hizmet alabilirsiniz. Çünkü her müşterinin kişisel bilgileri değişkenlik göstermektedir. Ancak bu hizmetten yararlanmanız için, son kredi kartı borcunuzun asgari tutarını ödemeniz gerekiyor.  Toplam borcunuzun da 200 TL ile 20.000 TL arasında olması durumunda başvurular alınmaktadır. Taksitlendirme vadesi ise en az 6 ay iken, en fazla olarak 24 aya kadar çıkarılmıştır. Bireysel olarak yapacağını başvurular sonrasında, Halk Bankası müşteri hizmetlerinden çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Banka Harici Kredi Kartı Taksit Yapma

Bazı tüketiciler Banka harici kredi kartı taksidi yapan bireyleri bulmaktadır. Ayrıca bu iş aslında bir sektöre dönüşmüş ve bankalardan yapılandırma hizmeti alamayan kişiler, genel olarak bu yola başvurmuşlardır. Bu işi yapan kişiler genellikle tefeci olarak bilinir ve yasal değildir. Buna ek olarak hizmet nasıl yapılıyor soruna gelirsek, tefeci şirketler kendilerine paravan bazı şirketler oluşturmuştur ve bir alanda ticaret yapıyor gibi görünürler. Örnek olarak kuyumcu olarak faaliyet gösteriyorlar ve birkaç altın koyuyorlar. Aslında altın işi değil de, kredi kartı işi yapmaktadır. Kredi kartınızı genel olarak kendilerine götürüyorsunuz. Kredi kartınızın borcu 10 bin TL civarında olduğunu düşünelim. Bu borcu kendisi bankaya yatırıyor ve yatırmasının ardından 12 aya kadar taksitlendirme yaparak kredi kartı borcunuzu taksitlendirmiş oluyor. Halk Bankası bu soruna çözüm üretmek için, yapılandırma hizmetini aktif etmiştir ve yalnızca bu hizmeti kullanınız.


1 Comment Posted

  1. Tek kişilik limite şirketin borcundan dolayı tek ortak ve müdür olan kişiye devlet daire ve bankalardan direk haciz gelirmi

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*