İş Bankası Kobi Desteği

Kobiler Dijital Ortama Geçiyor

Ülkemizin önde gelen bankalarından Türkiye İş Bankası ve Ofisimcom Bilgi Teknolojileri Yazılım Ticaret A.Ş.’nin birlikte yapmış oldukları kampanya ile küçük ve orta ölçekli firmaların dijital destek alması kolaylaşıyor.

Kobilerin ihtiyaç duydukları yazılım ve hizmetleri sunan ofisim.com yapmış olduğu işbirliği ile İş Bankası müşterisi Kobilere 31 Ekim 2017 tarihine kadar %40 indirimli olarak hizmet sunacak.

Ofisim.com Hakkında Merak Ettikleriniz

  • Kullandıkça öde yöntemi ile çalışan şirket bu ödeme tarzı ile müşterilere kullandıkları hizmet oranında fatura yansıtıyor. Kobiler için avantajı ise dijital ortama uyum sağlamış şirketlerin kullandıkları yazılım desteğini kullanarak ve yaptıkları iş oranında para ödeyerek hizmetlere sahip olmasını , bu sayede küçük işletmelerde dijital büyüme sağlayabiliyor.
  • Dijital dünyada ilk akla gelen sorulardan biri olan güvenlik konusunda ise; banka seviyesi güvenlik protokolleri ile korunan yazılım desteği işletme gizliliğinin korunmasına büyük katkı sağlıyor. Dünya standartlarında koruma sağlayan şirket, Kobilerin kendilerini güvende hissetmeleri için tüm imkanları sunuyor.
  • Bulut tabanlı ileri derece performansa sahip uygulamalarla , kurulum ve yükleme gerektirmeksizin internete bağlanabilen herhangi bir cihaz sayesinde günün her saati anında verilerinize erişebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerden Yararlanabilirim ?

  1. OFİSİM ÇAĞRI; eğer telefonla destek yada bilgi veren çalışanlarınız varsa müşterileri kaydı ve daha profesyonel hizmet için kullanılır.
  2. OFİSİM CRM; artan müşteri talepleri karmaşık bir hal almaya başladıysa bu yazılım tam size göre. Yazılım sayesinde müşterileri profilinize göre yeni fırsatlar sunabilir , sipariş takibinden faydalanabilir ve satış işlemlerini kolayca takip edebilirsiniz.
  3. OFİSİM İK; insan kaynakları alanında karmaşık yapıya sahip işletmelerin tercih etmesi gereken bu yazılım; şirketinize göre özelleştirilen yapısı sayesinde , personel izin – eğitim – ödeme gibi süreçlerin kolaylıkla gözlemlenebilmesini sağlar.
  4. OFİSİM ASİSTAN; zaman verimliliğini artırmak için kullanacağınız bu yazılım etkinlik, seyahat, arama kayıtları ve evrak takibi içinde kullanılabilir.
  5. OFİSİM KOBİ; ekibinizi ve yapılması gerekli işlerin takibini yapmakta zorluk yaşamamak için kullanmanız gereken program. İşletmenizi cep telefonundan mobil olarak takip etme imkanı sağlayan bu program ayrıca iş takibi içinde kullanılır.

Tüm bu yazılımlar küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından dijital büyüme için gerekli görülüyor. Türkiye İş Bankası kampanyası ile %40 indirimli sahip olabileceğiniz uygulamalar için acele etmenizde fayda var. Ofisim.com özelliği olan kullandıkça öde sistemi sayesinde büyük işletmeler karşısında büyük avantaj kazanabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile edineceğiniz referans kodunuzla ofisim.com üzerinde sadece 1 dakikada dilediğiniz uygulamaya kayıt olmak mümkün.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*