Şekerbank emekli maaşı promosyonu

Şekerbank Emekli Maaşı Kampanyası

SGK emeklisi olan kişiler emekli maaşı almaları için imzaladıkları banka protokollerine bir yenisi daha eklendi. Şekerbank emekli maaşını kendisine taşıyan müşterilerine özel promosyon miktarı ve farklı bankacılık hizmetleri de sunuyor.

Emekli Maaşını Şeker Banka Taşıyanlara Tanınan Ayrıcalıklar

1 Ağustos 2017 tarihi sonrası emekli olan kişiler emekli ikramiyelerini ve maaşlarını almak için Şekerbank fırsatlarını değerlendirmesi gerekecek. Maaşını 3 yıllığına Şekerbank’a taşıyanlara 450 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Ayrıca iki tane otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde 450 TL olan promosyon miktarına ek olarak 50 TL Bonus ekleniyor. Bunun yanı sıra da özel bankacılık hizmetlerinden de ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyorlar.

Gökhan Ertürk’ün Açıklamaları

Şekerbank’ta bireysel bankacılık pazarlama genel müdür yardımcısı olan Gökhan Ertürk şu açıklamaları yaptı;

  • Şekerbank’ın %70’i Anadolu’da bulunuyor ve 71 ilde 100’e yakın merkez dışı ilçe şubeleri bulunuyor.
  • Maaşlarını Şekerbank’tan alan kişiler tüm banka ATM’lerinden maaşlarını ücretsiz bir şekilde çekebilecek.
  • ATM’lerden çekilen maaşlar günlük ödeme limitleri dahilinde ücretsiz bir şekilde olacak ancak limiti geçtiği zaman özel bir ücret ödenmesi gerekiyor.

Sağlık Sorunları Olan Banka Müşterilerine Özel Hizmet

Emekli maaşlarını Şekerbank’tan alan fakat sağlık sorunları nedeniyle banka yada ATM’lere ulaşamayan kişilere banka tarafından özel bir hizmet sunuluyor. Sunulan bu hizmet kapsamında çağrı merkezi, mobil yada internet aracılığıyla yapılacak olan EFT ve havale işlemleri ücretsiz oluyor. Üstelik tüm bunların yanı sıra sağlık raporlarını gösteren kişilere emekli maaşlarını evine kadar getirme hizmeti de sunuluyor. Emekliye sunulan fırsatlar bunlarla da kalmıyor Özel Emekli Destek Hattı ile bankacılık işlemlerini çağrı merkezinden ayrıcalıklı olarak halledebiliyorlar. Şubeye gidildiği zaman ise emekli olan müşterilere sıra beklemede ayrıcalıklar tanınıyor.

Havale, EFT, ATM gibi tüm bankacılık hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde faydalanan emekli müşteriler her 3 yılda bir dönemin şartlarına göre belirlenen promosyon miktarından da faydalanmaya devam ediyorlar. Özellikle tarım alanında verilen destekler ile tüm çiftçilerin tercih ettiği Şekerbank artık SGK emeklilerinin de tercih ettiği bir banka haline geliyor. 1 Ağustos 2017 tarihi sonrasında emekli olan kişiler sunulan bu fırsatlardan faydalanmaları için herhangi bir tarih sınırlaması bulunmuyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*