Garanti Bankası Okula Dönüş Kampanyası

Garanti Bankası Okula Dönüş Kampanyası

Okul alışverişlerini Garanti Bankası Bonus Card ile yapanlar yüksek miktarda bonus kazanıyor. Üstelik aynı zamanda Miles&Smiles kartını kullananlar da uçuş mili kazanarak uçak bileti alımlarında puanlarını değerlendirebiliyorlar.

Eylül’de Yapılan Harcamalara Ekstra Puanlar

Eylül ayında okulların başlamasından dolayı heyecan yaşayan öğrenciler Garanti Ödeme Sistemleri banka müşterilerine özel kampanyalar sunuyor. Sadece Eylül ayı sonuna kadar yapılan tüm harcamalarda ekstra bonus ve uçuş mili veriliyor. Verilen puanların ve millerin detayları ise şu şekilde;

  • Okul alışverişleri 60 TL değerinde bonus kazandırıyor.
  • Miles&Smiles kartı ile yapılan alışverişlerde ise 2.000 uçuş mili kazanma imkanı sunuluyor.

Kampanyanın son günü olan 25 Eylül 2017 tarihine kadar yapılan bonus üyesi olan işyerleri market, eğitim, giyim ve kırtasiye alışverişlerinde 100 TL ve üzeri yapılan ilk 2 harcama 5’er TL kazandırırken, üçüncü ile dördüncü alışverişlerde 10’ar TL kazandırıyor, beşinci ve altıncı alışverişlerde de 15’er TL kazandırarak toplamda 60 TL bonus kazanıyorsunuz.

Kampanyaya Katılım

Garanti Bankası’nın Okula Dönüş Kampanyası fırsatlarından faydalanmak için kart sahipleri ilk harcamalarını yaptıktan önce ‘’KAZAN’’ yazarak 3340 numarasına SMS atmaları yada BonusFlaş uygulamasındaki Hemen Katıl butonuna tıklamaları yeterli oluyor. Miles&Smiles kartı ile yapılan harcamalarda ise ilk harcama öncesi ‘’OKUL’’ yazıp 3340 numarasına SMS atmak yada yine BonusFlaş uygulamasındaki Hemen Katıl butonuna tıklamak kampanya katılımını sağlıyor.

Miles&Smiles kredi kartı ile 24 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanya alışverişlerinde her 150 TL harcamada fazladan 200 mil puan kazandırıyor. Kırtasiye, market, giyim ve eğitim alışverişlerinde yapılan tüm harcamalardan toplamda 2.000 uçuş mili kazanabiliyorsunuz.

Uçuş Mili ve Bonus Puanların Kullanım Alanları

Kazanılan bonus puanlar tüm alışverişlerde kullanılabiliyor. Diğer yandan ise kazanılan uçuş milleri sadece havaalanları ve uçak biletlerinde kullanılabiliyor. Havaalanı içerisindeki giyim, gıda, kozmetik ve diğer tüm yerlerden alışveriş yapılabiliyor. Üstelik puanınızın yetmesi halinde uçak bileti alabiliyor yada uçak için ekstra hizmet yada fazladan bagaj hakkı olarak da puanlarınızı kullanabiliyorsunuz. Uçuş milleri sadece yurtiçindeki havaalanlarında değil tüm dünyada 160’dan fazla havaalanında da kullanılma imkanına sahip oluyor. Yurtdışında yapılan harcamalarda puanın üzerinde bir harcama yapılırsa harcama tutarı ekstreye Türk Lirası olarak Garanti Bankası’nın güncel kuru üzerinden hesaplanarak yansıtılıyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*