Akbank Emekli Promosyonu

Akbank’tan Yeni Emeklilere Özel Kurs Hediyesi

Tüm bankalar emekli maaşlarını kendilerine taşıyanlara özel promosyon ve ücretsiz bankacılık hizmetleri sundu ancak Akbank emekli maaşını taşıyanlara farklı fırsatlar sunuyor. Maaş promosyonunun yanı sıra ücretsiz özel kurs hediyesi ile bir Akbank bir ilki gerçekleştirdi.

Yeni Emeklilere Akbank’tan Fırsatlar

2017 yılı Ağustos ayı ve sonrasında emekli olan SGK’lı çalışanlar ilk emekli maaşlarını ve emekli ikramiyelerini alacakları banka olarak Akbank’ı tercih etmeleri halinde 450 TL’ye kadar nakit promosyon kazanıyorlar. Bunun yanı sıra ilk emekli maaşlarını ve ikramiyelerini Akbank’tan alanlara 81 ildeki anlaşmalı olan hobi ve sanat okullarında 1 ay süreli özel kursu ücretsiz sunuyor. Kursun ayrıntıları şu şekilde;

  • Kampanya 22 Eylül ile 30 Kasım tarihleri arasında ilk maaş ve ikramiyelerini Akbank’tan alanlar için geçerlidir.
  • Hobi ve sanal okullarında 4 haftada 1 defa ücretsiz şekilde kurs olarak sunuluyor.

Verilen kurs fotoğraftan heykele, pastacılıktan çiniye kadar birbirinden farklı onlarca kurstan bir tanesini seçme imkanı da veriyor. Özellikle ev işlerinde yada dikiş nakış kurslarında yoğun talep olduğunu belirten Akbank yetkilileri bu kurslara kayıt olmak için acele edilmesi gerektiğini de belirttiler. Kurs sınıfları dolması halinde ücretsiz kurs haklarını kaybetmeyen emekliler bir sonraki kurs başlangıcında ücretsiz kurs alma haklarını kullanabiliyorlar.

Akbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Açıklamaları

Arif İsfendiyaroğlu yaptığı açıklamalarda emeklilerin vazgeçilmezi haline gelmek için emekliye özel promosyon ve ücretsiz bankacılık hizmetlerinin yanı sıra farklı fırsatlar sunduklarını belirtti. 1 ay boyunca ücretsiz kursun yanı sıra emeklilere şubelerde öncelikli hizmet verdiklerini de belirtti. Emekliler maaş hesaplarından havale ve EFT işlemi yapmaları halinde işlem ücreti alınmıyor. Diğer yandan NEO maaş kartları ile istenilen tüm bankaların ATM’lerinden ayda 2 defaya mahsus olarak ücretsiz bir şekilde para çekme imkanı da veriliyor.

Emekli maaşlarını Akbank’a taşıyanlara verilen fırsatlar tüm bunlarla bitmiyor ve emeklilere özel dosya masrafı olmayan ihtiyaç kredisi ile özel mevduat faizi verildiği belirtiliyor. İsfendiyaroğlu Türkiye içerisinde 800’ü aşkın şubesi ile Akbank emeklilere ileriki dönemlerde daha farklı fırsatlar sunulacağını da belirtti.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*