Anında Kredi Veren Bankalar

Anında kredi, banka şubesine gitmeden online olarak 7/24 İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık uygulamaları ile başvuru yapılmak suretiyle evraksız kefilsiz imzasız 3-5 dakika içerisinde anında hesapta olan hayatı kolaylaştıran bir banka finansman desteğidir.

Bilindiği üzere para lazım olduğunda bankalar en kolay finansman sağlayan kurumlardır yapılan kredi başvurusu banka tarafından değerlendirilir ve uygun görülmesi halinde para tarafınıza kredi sözleşmesi imzalandıktan sonra ödenir. internet veya sms gibi kanallardan başvuru yapılsa da banka şubesine giderek işlemi tamamlamanız istenir.

Anında Hesapta Olan Kredi Şartları

Öncelikle bankadan anında kredi almak için başvuru yaptığınız bankadan mutlaka bir vadesiz hesabınız olması ve Bankanın İnternet Bankacılığı Mobil bankacılık gibi uygulama şifrelerinizin olması gerekir Yine Şubesiz Bankacılık müşterisi olmanız gerekir. Anında krediyi bankalar genelde kredi notu uygun olan finansal dengesi düzenli olan kart ve kredi ödemelerinde aksaması olmayan müşterilerine belirli limitler dahilinde bu krediyi sunmaktadırlar. Şimdi size hemen kredi verebilecek bankalar hakkında başlıklar halinde bilgi verelim.

Hazır kredi veya anında hesapta olan kredinin temel şartı bankada hali hazırda bir hesabınızın olması gerekir aşağıda sayılan bankalar harici de bu hizmeti hemen hemen tüm bankalar vermektedir. Müşterisi olduğunuz bankanın İnternet veya Mobil bankacılık uygulamasına sahip olmanız yeterli tabi bu başvuru için, banka uygun gördüklerine bu krediyi vermektedir.

Yine şubesiz bankacılık hizmetleri olan, Enpara, CEPTETEB, Yapı Kredi Nuvo, Akbank Direkt, Denizbank fatspay, İşCep gibi uygulamalar ile de anında kredi kullanmak mümkündür. Aslında anında kredi uygulaması ilk olarak şubesiz bankacılığı başlayan bu uygulamalar ile başladı ilgi görmesi ile birlikte tüm bankalar uygun gördükleri müşterilerine hazır kredi olanağı sunmaktadır.

Özetle kredi notunuz çok iyi ise ve gelir borç dengeniz yerinde ise her banka size 7/24 kredi sağlayacaktır.

Aktifbank İnternet’ten Anında Kredi

N Kolay Kredi sloganı ile 25.000 TL ye kadar anında kredi sağlamaktadır aylık faiz oranı ise 1.99 olarak belirlenen kredi için bankada bir hesabınızın olması gerekir. Hesabınız yok ise banka temsilcileri verdiğiniz adrese gelerek başvuru ve hesap işleminizi tamamlamaktadır.

İş Bankası Anında Kredi

Banka 25.000 TL ye kadar ve 48 ay vadeli ve aylık 1.29 aylık faiz oranı ile sunmuş olduğu bu kredi İşCep uygulaması İşCep’ten krediler>hızlı krediler kısmından yada İnternet Bankacılığı Kredilerim>Hızlı kredi sekmesinden başvuru yapabilirsiniz. Banka uygun görmesi halinde para vadesiz hesabınıza otomatik olarak aktarılacaktır.

Akbank Direkt Kredi

Banka tarafından sunulan şubeye gitmeden kredi sloganı ile sunulan bu krediyi 20.000 TL ye kadar ve 48 aya kadar dilediğiniz vade ile 1.35 aylık faiz oranları ile kullanmanız mümkün Başvuru kanalı ise Akbank Mobil uygulaması Akbank Direkt, İnternet Bankacılığı yada Telefon Bankacılığı kanalı ile başvurunuzu yapmanız mümkün paranız 5-10 dakika içerisinde vadesiz hesabınıza anında yatacaktır.

Vakıfbank İnternet Hızında Kredi

Banka anında kredi hizmetini sadece maaş müşterilerine ve Vakıfbank Mobil uygulaması kullanmaları gerekir başvuru için İnternet Bankacılığı ve mobil şube ile başvuru yapılması gerekir. 30.000 TL ye kadar 48 ay vadeli ve aylık 1.29 faiz oranı kredi alınabilmektedir.

Yapı Kredi Mobil ve İnternet’ten anında Şubesiz Kredi

Banka müşterisi iseniz yine 25.000 TL ye kadar 48 ay vadeli ve 1.40 faiz oranı ile anında bankaya gitmeden 7/24 kredinizi anında alabilirsiniz.

TEB Pratik Kredi

12.500 TL ye kadar anında kredi almanız mümkündür 48 aya kadar vade sağlayan banka CEPTETEB uygulaması ile yani şubesiz bankacılık uygulaması ile daha yüksek limitlerde kredi alabilirsiniz. bu uygulama ayrı bir banka gibi çalışmakta ve şubeler ile işiniz olmamaktadır.

QNB Finansbank Hazır kredi

Banka 1.17 den başlayan faiz oranları ile 30.000 TL ye kadar kredi sunmaktadır banka müşterisi iseniz ve şartlar uygun olması halinde 2-3 dakika içerisinde kredinizi hesabınıza yatırmaktadır.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*