Akbank Axess Kart

Axess Fırsatları

Axess yine fırsatlarla dolu. Axess dünyasında her ihtiyaca cevap veren bir kampanya mevcut. Axess sayesinde yurt dışı ve yurt içinde acil nakit ihtiyacınız olduğunda nakit ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Ayrıca yine yurt dışı ve yurt içinde Axess ile kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Axess ile yapacağınız tüm alışverişlerde bol bol Chip-para kazanabilirsiniz. Ayrıca Axess’in geniş ağı sayesinde yüzbinlerce noktalarda sağlamış olduğu taksit imkanlarından da yararlanabilmeniz mümkündür. Kazandığınız bu Chip-paralar ile Axess Üye İşyeri ağına sahip olan her yerde dilediğiniz gibi kullanabilir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Axess’in Özellikleri

Chip-para

Axess ile yapmış olduğunuz her alışverişten Chip-para kazanabiliyorsunuz. Ayrıca kazandığınız bu Chip-paralar ile Türkiye’nin her yerindeki Axess üyesi olan mağazalardan anında bedava alışveriş imkanı kazanıyorsunuz. Kazandığınız her 1 Chip-para 1 TL değerindedir.

Axess ile Havalimanı Shuttle Hizmeti

Axess’in bir diğer imkanları ise havalimanında size kolaylık sağlamak için hazırlanmıştır. 444 25 25 numarası hattı arayarak Havalimanı Transfer Hizmetlerini tuşlayıp Axess sayesinde indirim kazanarak Ankara, İstanbul, İzmir ve Adana’da Havalimanı transfer hizmetinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Axess Kampanyaları

Axess’in müşterilerine her ay sunduğu kampanya ve fırsatları takip etmeniz halinde Axess üzerinden ekstra chip-para kazanabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı üye iş yerlerinden bu ekstra taksit fırsatlarını takip ederek kullanabilirsiniz. Axess’in fırsatlarından yararlanmak için axess kampanyalarını axessin kendi web sitesinden takip ederek daha çok kazanabilirsiniz.

Axess İle Otomatik Ödeme Talimatı

  • Axess’e otomatik fatura ödeme talimatı verin ve siz rahat edin. Her ay fatura takip derdinden kurtulun.
  • Axess’in talimatı ile ödenen faturalarınıza, talimat verdiğiniz faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar yıllık net olarak %1,8 oranında ödeme faiz oranı işletilecektir. Ancak cep telefonu ( Turkcell, Vodafone, Türk Telekom mobil , Teknosa Mobil ve POCELL )faturaları ve Superonline faturalarından faiz alınmamaktadır.
  • Ayrıca axess eylülde fatura ödeme talimatınıza tam olarak 100 TL Chip-para veriyor.
  • Eğer ilk Axess otomatik fatura ödeme talimatınızı bu yıl Eylül ayında verirseniz Axess tarafından 100 TL değerindeki Chip parayı anında kazanmış oluyorsunuz. Eylül ayı için vereceğiniz fatura ödeme talimatı için FATURAC yazıp 4566’ya göndermeniz yeterlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*