Vakıfbank Sonbahar Kredisi

Vakıfbank’tan Kamuya Özel Sonbahar Kredisi

Vakıfbank müşterilerinin rahatı için yine yeni bir fırsat sunuyor. Tüm kamu çalışanlarına özel sonbahar kredisi ile kamu çalışanlarına bu sonbahar çok iyi gelecek. Kefil yok yüksek faiz oranları yok. Ödeme oranlarını siz seçin ve bütçenize göre taksitlerinizi siz ayarlayın. Hepsi Vakıfbank Sonbahar kredisinde.

Sonbahar Kredisinin Taksit Özellikleri

Kamuya Özel sonbahar kredisinden tüm kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kadrolu işçiler ve çalışan tüm memurlar faydalanabiliyor. Kamu çalışanları için özel olarak hazırlanan bu krediyi aylık eşit taksitler halinde veya artan taksit miktarları ile ödemeniz mümkün. Yada tam tersi azalan taksit oranları, 3 ay ödemesiz dönemli ama aylık eşit taksit miktarları yada size göre 3 ayda bir eşit taksit imkanları ile ödemeniz mümkündür. Yada tüm taksitleri düşük oranlarda ödeyip son taksit balon ödemeli olarak ödeyebilirsiniz. Değişken taksitlerde ödeme imkanı da sunan Vakıfbank kamu çalışanlarının yanında.

  • 10.000-90.000 TL arası kredi limitlerinde 3-48 ay vade aralığı mevcut olup %1.19 aylık faiz oranları mevcuttur. Ayrıca %0.5 BSMV kredi tahsis ücreti mevcuttur.
  • 10.000-90.000 TL 3-48 ay vade arasında ise %1.24 aylık faiz oranı mevcuttur.

Eşit Taksitli Ödemede Faiz Maliyeti

  • 10.000 TL kredi tutarını 48 ay vade ile aylık sabit 289,26 TL ile ödeme halinde efektif yıllık faiz oranı % 18.8922 ve 50,00 TL kredi tahsis ücreti mevcuttur.
  • 90.000 TL kredi tutarını ise 48 ay vade ile %1,24 aylık faiz oranı şeklinde aylık 2,636,99 TL taksit tutarı ile ödemeniz mümkündür. Bu kredide efektif yıllık faiz oranı ise %19,3923 tür.

Buradaki kredi tahsis ücreti olarak yansıtılan tutarın %0,5’i olup aynı zamanda kredi tahsis ücretinin üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi alınmaktadır.

Kamuya özel sonbahar kredisinden yaralanmak için tüm Vakıfbank şubelerinden destek alabilirsiniz yada internet bankacılığı ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Aynı zamanda gelişen teknolojiye ayak uydurmak isteyenler için bankaya gitmeye gerek kalmadan telefon ile KREDİ, T.C, Kimlik No, Aylık gelirinizi aralarında bir boşluk bırakarak 5724’e SMS olarak göndererek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakıfbank sonbahar kredisi için kefil zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Ancak banka yetkililerinin incelemesi durumunda eğer ihtiyaç varsa banka kefil talebinde bulunabilir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*