BonusFlaş ve GarantiPay İncelemesi

BonusFlaş, Garanti Bankası tarafından bonus kart kullanıcıları için geliştirilen kartınızın hakkında yapılan tüm kampanyaların takibi ile birlikte tüm kartlarınızın borç takibi anlık ekstre alma limit arttırma yükseltme taksitlendirme sanal kart işlemlerinin yapılmasını sağlayan bir mobil uygulamadır.

Mobil bankacılığın gelişmesi ve yine mobil kullanımın artması bankaların daha pratik uygulamalar geliştirmeye yönlendirmiştir. Sizde bonuç kartınız var ise ise daha doğrusu Garanti bankasından bir kredi kartınız var ise Google Play Store yada App Store den telefonunuzun işletim sistemine göre BonusFlaş Uygulamasını indirmeniz gerekir.

Uygulama indirildikten sonra TC kimlik Numaranız ve parolanız ile birlikte giriş yapabilir ve kart bilgilerinizi yaptığınız alışverişleri takip edebilir peşin alışverişinizi taksitlendirme yapabilir, mevcut kampanya takibi anlık borç takibi yapabilirsiniz. Yine katıldığınız kampanyalarda kaçında ayda olduğunuzu görebilirsiniz. Yine kartlarınızın anlık takibi nedeniyle ödeme dengesi borç yükü gibi dengeleri de gözetebilir siniz. Ayrıca yeni kredi kartınıza da buradan şifre oluşturmanız mümkündür.

BonusFlaş Parola Alma Oluşturma

BonusFlaş uygulamasını kullanabilmek için garanti bankası müştesi olmanız gerekir yani bir kartınızın olması yada bankada bir vadesiz hesabınız ve buna ulaşabileceğiniz İnternet Bankacılığı şifrenizin olması gerekiyor. Bonus Kartınız var ise Kart şifreniz ile bonusflaş uygulamasını aktif edebilir ve giriş yapabilirsiniz. Yine Garanti Bankası İnternet/Cep Şubesi şifreniz ile de hemen kullanmaya başlarsınız.

GarantiPay İncelemesi

GarantiPay, Garanti Bankası tarafından geliştirilen ve BonusFlaş kullanıcılarına anlaşmalı iş yerlerinde yapılacak olan online alışverişlerde kart bilgilerinizi girmeden hızlı ve güvenli şekilde ödeme olanağı sağlayan bir ödeme yöntemidir.

GarantiPay İle Ödeme Nasıl Yapılır?

Öncelikle BonusFlaş uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekecektir. Anlaşmalı iş yerlerinde İnternet Sitelerinde beğendiğiniz ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme sayfasına yönlendiniz burada size ödeme seçenekleri sunacaktır GarantiPay seçeneğini seçiniz ve açılan kutucuğa TC Kimlik numaranızı yazmanız ve onaylamanız gerekecektir bundan sonra size Telefonunuzda yüklü olan BonusFlaş uygulamasından bildirim gelecektir.  Bildirimi tıklayın ve uygulamaya şifreniz ile giriş yapınız girişten sonra Birden fazla kartınız tanımlı ise alışveriş yapmak istediğiniz kartı seçin ve onaylayın ödemeniz tamamlanmış olacak ve sepetinizdeki ürünler satın alınmış olacaktır.

Ola ki bildirim gelmedi ise TC Numaranızı girdiniz ancak bildirim gelmedi ise yine BonusFlaş uygulamasına giriş yapınız ve Ödemeler kısmından GarantiPay İle Ödeme kısmında işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ek olarak ilk defa kullanıldığında 150 TL ve üzeri ilk ödemenizde 20 TL bonus kazanacaksınız.

Burada temel mantık kredi kartı bilgilerinizi hiç bir şekilde internet sitesi üzerinde giriş yapmamış oluyorsunuz ve dolayısıyla güvenli bir alışveriş yapmış oluyorsunuz GarantiPay ile ödeme yapabileceğiniz iş yerleri listesi için Tıklayınız

Güvenli alışverişte en önemli husus kart şifreniz ve telefonunuza gelen SMS şifrelerdir. Bunları kimse ile banka görevlisi dahil paylaşmayın.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*