CEPTETEB Nedir?

Günümüzde alışverişten tutunda, eğitime kadar her türlü hizmet internet aracılığı ile kolayca alınmaktadır. Bu hizmetlere bankacılık hizmetleri de katılabilir. Artık kredi çekmek, havale yapmak veya fatura yatırmak için banka şubelerine gitmek, uzun kuyruklar beklemek gerekmez. İşte bu dijital bankalardan biri olan CEPTETEB, şubesiz çalıştığı için kira, elektrik, yakıt masrafı olmadan hizmet verir yani tüm bankacılık işlemlerinde avantaj sağlar. Banka şubesinden yapmanız gereken her türlü işlem, CEPTETEB aracılığı ile kolayca yapılır. Beraberinde çok daha yüksek faiz oranı ile kenardaki paranızı değerlendirir.

CEPTETEB hesabı açmak oldukça kolaydır. İnternet üzerinden başvuru formu doldurmak ve randevu almak yeterli olur. Kısa süre içinde görevliler resmi adresinize kadar gelir ve kaydınızı gerçekleştirir. Bu kayıt sonrasında kredi kartınız adresinize gönderilir. CEPTETEB ATM’si bulunan yerlerden, günün her saati para çekmek, havale yapmak veya fatura yatırmak mümkündür. Ayrıca mobil bankacılık sayesinde aynı işlemleri evden yapma şansı bulunur. Yabancı pek çok ülkede şubesi bulunan CEPTETEB, gittiğiniz ülkede zor durumda kalmanızı önler. Anlaşmalı olduğu tüm ATM’lerden para çekme şansınız mevcuttur. Yeni nesil bankacılık olarak, hesaplarını yakından takip eden birçok bireyin tercihidir.

CEPTETEB avantajları oldukça fazladır. 3 adet fatura için otomatik ödeme talimatı veren müşterileri için hesap kullanım ücreti almadığı gibi 50 TL hesaba geçirir. Ayrıca vergi borçlarını, faturaları ödemek için sistemi kullanmak mümkündür. Temassız ödeme adı verilen sistemde, akıllı telefonları banka ATM’si gibi kullanmak mümkündür. Dijital bankacılık tarafından verilen şifreyi girerek, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan, tüm işlemleri gerçekleştirme şansı bulunur.

CEPTETEB dijital bankacılık sisteminin diğer avantajı ise nakit avans kullanma özelliğidir. Tek seferde %1,99 faiz oranı ile 10 000 TL ye kadar işlem yapmak ve bu parayı 12 taksitle ödemek mümkündür.  Ayrıca tek seferde 2 000 TL ye kadar ve bir gün içinde 4 000 TL ye kadar para çekme imkânı bulunur. Her il ve ilçede banka şubesi bulunmadığı için, müşteri hizmetlerine telefon ederek, CEPTETEB sistemi hakkında tüm sorunları dile getirmek mümkündür.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*