Denizbank Mevduat Hesabı

DenizBank Hoşgeldin Kampanyası

Tasarruf sahiplerinin DenizBank’ı tercih etmeleri için özel bir çalışma içine giren Denizbank Yatırım, Deniz GYO ve Deniz Portföy güçlerini birleştirerek yeni bir kampanya hazırladı. Güçlerin birleşmesi ile oluşan yapı DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu olarak adlandırılıyor.

DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu

Birikimi olan kişilerin kulaktan dolma bilgiler ile yatırım yapmalarına engel olabilmek için profesyonel destek veren 444 0 500 numaralı hizmet hattı oluşturuldu. Kampanya sadece DenizBank müşterilerine değil aynı zamanda banka müşterisi olmayan kişilere de sunuluyor. Ancak burada şube üzerinden alınan destek sadece banka müşterilerine olduğunun bilinmesi gerekiyor. Telefon hattı üzerinden verilen destek ise banka müşterisi olup olmayan herkesin kullanımına açık olduğu belirtildi. Kampanyanın detayları ise şu şekilde;

  • Kampanyadan faydalanmak için son 1 aydır açık olan TL yada diğer para birimleri cinsinden vadeli hesap sahibi olunması gerekiyor.
  • Sahip olunan vadeli mevduat hesabı son 6 ay içerisine kullanılmamış olması gerekiyor.
  • DenizBank hoşgeldin kampanyasından faydalanmaya hak kazanan kişiler %14 faiz oranından faydalanabiliyorlar.
  • İlk kez hesap açan kişiler başka bankalardan yapacakları ilk EFT’yi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar.

Vadeli mevduat hesabı için %14 faiz oranı bankaların mevduat faizlerini düşürmeye başladığı Eylül ayında sunulan en avantajlı mevduat faizi olduğu görülüyor. Ancak bu faiz oranı uzun süreli olarak verilmeyeceği için kampanyanın bitişine kadar başvuru yapılması gerekiyor.

Dr. Cem Önenç’in Açıklamaları

Özel Bankacılık ve Yatırım Satış Performans Yönetim Grubunda genel müdür olan Cem Önenç yeni kampanya ile uzman olmayan kişilerin bile uzman bir şekilde yatırım yapma imkanı sunulduğunu belirtti. Şubeye gitmeye gerek kalmadan yapılacak yatırımın ne doğrultuda olması gerektiğini bir telefon kadar yakına getirdiklerini söyleyen Önenç uzman desteğinin yanı sıra 444 0 500 numarasını arayan ve ilk kez hesap açacaklara %14 faiz oranı sunduklarını söyledi.

Denizbank vadeli mevduat hesabı için sunulan yüzde 14 faiz oranı Kredi Garanti Fonu’ndan faydalanmak için sunulan özel bir fırsat olduğu için uzun süreli bir kampanya olmayacağının bilinmesi gerekiyor. Kredi faizlerinin düşmeye başlamasıyla birlikte düşmeye başlayan mevduat hesapları faizi finans uzmanları tarafından ileriki aylarda daha da düşeceği ön görülüyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*