Denizbank D-Şarj Bonuz Kart

Denizbank’tan Gençler İçin D-Şarj Bonus Kart

Denizbank son zamanlarda getirdiği bankacılık hizmetlerinde ki yeniliklere bir yenisini daha katıyor. Son yaptığı yenilik olan D-şarj Bonus Kart gençler için özel olarak banka tarafından müşterilerine sunuldu. Bu kart ile genç kesimleri kendisine çekmeye çalışan Denizbank kart kullanımı sırasında gençlerden herhangi bir komisyon yada farklı bir kesinti almıyor.

Bonus Puan Hediyeleri

Bonus kartın verdiği tüm imkanları kullanabilen D-şarj Bonus Kart gençlerin hem yurtiçinde hem de yurtdışında harcama yapma imkanı sunuyor. Üstelik yapılan her 1 TL harcama için bu kart sayesinde 1 Bonus Puan kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız bu Bonus puanları yaptığınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilir isterseniz de tamamen Bonus puanlardan oluşan bir ödeme sistemine sahip olan harcamalar yapabilirsiniz. Gençlere özel olarak sunulan bu kartta VİSA Playwave özelliği bulunduğundan dolayı 50 TL ve altındaki ödemeler için şifre girmenize gerek kalmadan temassız bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunuyor.

Genç kesimlerin dikkatini çekebilmek için Denizbank tarafından sunulan fırsat ile gençlerin 200 TL’lik alışveriş sözü vermesine karşılık olarak banka 10 TL değerinde Bonus puan veriyor. Bu imkandan yararlanmak için Denizbank online platformu olan Açık Deniz’i yada 444 0 800 numaralı hattı arayarak harcama öncesinde bilgi vermeniz gerekiyor. İstemeniz halinde de yakınınızda bulunan bir Denizbank şubesine gitmeniz bu puanı kazanmak için yeterli oluyor. Daha önceden Denizbank hesabına sahip ve bu hesapları kullanmak istiyorsanız bankaya giderek D-şarj Bonus Kart üzerine hesabınızı entegre ettirmeniz yeterli oluyor.

Nerelerde İndirim Geçiyor?

D-şarj Bonus Kart tarafından sunulan indirimler ve fırsatları kullanmak için ülkenin her yanındaki işletmelerde MCC kodu bulunması gerekiyor. Kartınızı kafe, restoran, lokanta, giyim gibi tüm sektörlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca D-şarj Bonus Kart’ın geçtiği diğer yerler ise şöyle;

  • Sinema
  • Tiyatro
  • Müze

Bu özellikleri sayesinde gençlerin sanata daha yakın olması sağlanıyor. Üstelik kartınız sayesinde ihtiyacınız olması halinde taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde normalde hesap kartı olan D-şarj Bonus Kart aynı zamanda kredi kartı gibi de kullanılabiliyor. Ayrıca kart aidatı bulunmaması öğrencilere fazladan külfet binmesini de önlüyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*