Kazançlı Kasko Detayları

Garanti Bankası Kazançlı Kasko

Garanti Bankası Kazançlı Kasko kampanyası ile araç sahiplerinin kendi kasko içeriklerini ayarlamalarına imkan tanıyor. İstediğiniz özellikleri kaskonuza ekleyip çıkarabilirsiniz. Üstelik ekleme çıkarma yaparak kasko fiyatının da düşmesini sağlayabiliyorsunuz. Ancak isterseniz de ek bir ücret ile araç aksesuarlarına kadar kasko kullanımı yapılabiliyor.

Kazançlı Kasko Kampanya Detayları

Hırsızlık yada kaza gibi durumlarda kaskosu olan araç sahipleri hiçbir sıkıntıya girmeden araçlarının tamir yada yenisinin temin edilmesini bekleyebiliyor. Ancak Garanti Bankası’nın sunduğu Kazançlı Kasko kampanyası ile karşılaşmayı düşünmediğiniz sorunları kasko anlaşmasından kaldırabilirsiniz. Kampanyanın diğer avantajları ise şu şekilde;

  • 1 dakika içerisinde size özel kasko teklifi alabiliyorsunuz.
  • Ödemeleri Bonus Kart ile yaparak toplamda %10 bonus kazanabilirsiniz.
  • Eğer kasko ücretini kredi kartınız ile tek çekim halinde öderseniz %5 indirim kazanıyorsunuz.
  • Diğer yandan ise Kazançlı Kasko yaptıran Garanti Bankası müşterileri bir yıl boyunca BP istasyonlarında yapacakları akaryakıt harcamalarında %3 fazla yakıt kazanıyor.

Kazançlı Kasko Neleri Kapsıyor?

Teminatlar olarak bu kampanya çarpışma yada çarpma, hırsızlık ve beklenmeyen olaylar paketi olarak size 3 farklı paket sunuyor. Ancak isterseniz ek hizmet olarak sınırsız yedek araç hizmeti ile mini onarım hizmeti de alabiliyorsunuz. Kişiye özel indirimlerde ise peşin hasarsızlık ile Eureko Sigorta Özel Anlaşmalı Servis hizmetlerinden faydalanma imkanı veriliyor.

Çarpma ve çarpışma teminatında ölüm durumu yaşanırsa 10 bin TL ve sürekli sakatlık yaşanması halinde ise kişi başına 10 bin TL ve fazladan 500 TL teminat sağlanıyor. Eğer zorunlu trafik sigortanız yetersiz kalırsa karşı tarafa verilen zararları 50 bin TL’ye kadar Kazançlı Kasko karşılıyor. Yaşanan kaza sonrasında mahkemelik durumlar yaşarsanız destek dahilinde size 5 bin TL ödeniyor.

Ekstra teminat kapsamında araçlarda bulunan aksesuarlara gelen zararın karşılanması sağlanabiliyor. Ayrıca şu durumlarda teminat kapsamına giriyor;

  • Ses ve görüntü cihazlarına gelecek zararlar,
  • LPG kullanımından dolayı oluşan zararlar,
  • Siz yurtdışındayken aracınızın hasar alması,
  • Aracınız ile yük taşıma yaparsanız oluşacak zararlar ekstra teminat kapsamına giriyor.

Yani isterseniz Garanti Bankası Kazançlı Kasko kapsamına ekstra teminat eklemesi yaparak az bir miktar karşılığında bu imkanlardan da faydalanabiliyorsunuz.

Kampanya Koşulları Neler?

Garanti internet yada Garanti Cep üzerinden Kazançlı Kasko yaptıran banka müşterileri %10 bonus kazanıyorlar. Verilen bu fazladan bonus Garanti Bonus, Money, Flexi yada Bonus Ticari kredi kartı ile yapılan satın alımlarında veriliyor. Bonus puanlar ise sadece Garanti Bankası Bonus Kart’ları için geçerli oluyor, diğer bankaların bonus kartlarına bir yükleme söz konusu değil.

Filo kullanımlarında Kazançlı Kasko yapılamıyor ve poliçe iptal edilirse verilen %10 bonus tekrar alınıyor. Tüm bu kapsamlarda kazanılacak olan %10 bonus puanı 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli oluyor. Bu tarihten sonra Garanti Bankası Kazançlı Kasko kampanya koşulları dahil olmuyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*