Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Yaz aylarının sonlarına yaklaşmamızla birlikte bankaların yeni kredi kampanyaları da yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor. İlk olarak Garanti Bankası Sonbahar Kredisi ile yeni çalışma döneminde ihtiyacı olan kişilere 48 ay vade ve %1,29’dan başlayan faiz oranları ile kredi veriyor.

Sonbahar Kredisi Detayları

Garanti Bankası online başvurular için geçerli olan bu kredi kampanyasında başvuruları sadece Garanti Cep veya Garanti İnternet şubesi üzerinden kabul ediyor. Verilecek olan kredi en az 3 ay en fazla 48 ay vade ile banka müşterilerine sunuluyor. Online olarak yapılan başvurularda kredi üst limiti 25.000 TL olarak belirleniyor. Bu bağlamda örnek kredi hesaplaması şu şekilde karşımıza çıkıyor;

  • 25.000 TL ve 48 ay vade seçenekleri ile kullanılmak istenen kredi aylık %1,44 faiz oranından faydalanılarak 770,60 TL taksitler halinde geri ödenebiliyor.

Garanti Bankası müşterileri kredi onaylandıktan sonra aldıkları kredi miktarını vadesiz hesaplarına aktarabilir ve diledikleri işlemlerde kullanabilirler.

Şube Üzerinden Kredi Kampanyası

Sonbahar kredisinin şube üzerinden yapılan başvurulara da özel olarak fırsatları bulunuyor. Bu fırsatlar ise şu şekilde;

  • 50.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile ödemek istemeniz halinde aylık %1,34 faiz oranı ile 1.502,83 TL taksit ödemesi yapabiliyorsunuz. Bu kredi için belirlenen kredi tahsis ücreti 250 TL olurken sigorta ve diğer vergilerin toplamı da 762,50 TL olarak hesaplanıyor.
  • 75.000 TL krediyi 48 ay vade ile kullanmak isteyen Garanti Bankası müşterileri ise aylık %1,29 faiz oranı ile 2.225,76 TL taksit ödemesi yapabiliyorlar. Kredi için belirlenen tahsis ücreti 375 TL ve sigorta ile diğer vergilerin toplamı da 1.143,75 TL’dir.

Şube üzerinden yapılan kredilerde 25.000 TL için verilen tüm faiz oranı ve diğer ücretlendirmeler de geçerli oluyor. Şubeden başvurmanın tek farklı daha fazla limitlerde daha az faiz oranı ile kredi kullanmaktır.

Başvuru Şartları

Krediye başvuracak kişiler maaşlı çalışan ise maaş bordrosu, gelir belgesi ve SGK gelir yazısı gerekiyor. Polis, asker, öğretmen veya doktorların kamu çalışanı olduklarına dair bir belge göstermeleri gerekiyor. Sadece nüfus cüzdanı ile yapılan başvurular özel emekli sandığına tabi olan Garanti Bankası müşterileri için geçerli olmuyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*