KrediGO ihtiyaç kredisi

KrediGO‘ya Özel İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank KrediGO olarak müşterilerinin hizmetine sunduğu mobil uygulamasına özel ihtiyaç kredisi veriyor. Bu uygulamaya özel krediyi bir kaç dokunuşla kullanabiliyorsunuz üstelik aylık %1,09’den başlayan ve 48 ay vade fırsatı da sizi bekliyor.

KrediGO Avantajları

Mobil uygulama ile ihtiyacınız olan kredi tutarını belirleyip bilgilerinizi doldurduktan sonra istediğiniz krediye kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Daha öncesinde kullanmış olduğunuz kredinin tüm detaylarını öğrenmek için şubeye gitmenize gerek bırakmayan KrediGO uygulaması tüm kredi bilgilerinizi görüntülemenizi sağlıyor. Diğer yandan kredi hesaplama fonksiyonu sayesinde kredi miktarı ve taksit sayısını girdikten sonra kişiye özel olarak tüm bankaların sunduğu kredi imkanlarını görüntüleyebilirsiniz. Kredi çekmek konusunda aklınızda soru işareti oluşuyorsa Kredi Doktorum özelliği sayesinde aklınıza takılan tüm sorulara profesyonel kişiler tarafından cevap alabilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Tablosu

KrediGO uygulamasına özel olarak hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanya detayları şu şekilde;

  • 30.000 TL kredi %1,09 faiz ve 48 ay vade üzerinden aylık 846 TL taksit tutarı ile geri ödemesi yapılabiliyor. Bu kredi için belirlenen sigorta prim tutarı 1030,91 TL olarak belirleniyor.
  • Yine 30.000 TL krediyi 48 ay vade ile kullanmak istiyorsunuz ancak kredi skorunuz düşük ise %1,19 faiz oranı ile aylık 868 TL taksit ödemeniz gerekiyor.
  • Kredi skoru daha düşük olan kişiler %1,29 faiz oranı ve 48 ay vade ile aylık 890 TL ödeme şartı ile kredi kullanabiliyor.
  • Aynı şekilde 30 bin TL ve 48 ay vade ile kredi kullanmak isteyenlere kredi skorunun daha aşağı puanlara düşmesine göre %1,44 faiz oranı ile 925 TL, %1,59 faiz oranı ile de 960 TL aylık taksit miktarı belirleniyor.

Verilen tüm krediler için 157,5 TL kredi tahsis ücreti bulunuyor. Kredi notu 1850 ve üzeri olan kişiler aylık %1,09 faiz oranı ve daha farklı bankacılık fırsatlarından faydalanma imkanı bulabiliyor.

Krediye başvuru sadece KrediGO uygulaması üzerinden yapılabiliyor. Belirtilen faiz oranı ve diğer imkanlar şube, internet bankacılığı yada telefon bankacılığı üzerinden yapılan başvurular için geçerli değildir. KrediGO uygulamasını AppStore yada Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*