Part Business Kart

Halkbank Paraf Business Kart

Halkbank tarafından firma sahibi müşterilerine özel olarak sunduğu Paraf Business kart iş firma harcamalarında büyük kolaylıklar sağlıyor. Firma sahipleri Paraf Business için sayı, harcama ile nakit avans çekme limitlerini kendileri belirleyebiliyor. Bu şekilde firma çalışanlarının ne kadar harcama yaptığı görülebiliyor.

Paraf Business Kart Avantajları

Firma adına yapılan harcamalar Halkbank tarafından gönderilen aylık hesap bildirim cetveli üzerinden kontrol edilebilir. Bunun yanı sıra makbuz düzenleme ve avans kapatma işlemleri ile uğraşmadan ödemeleri toplu bir şekilde yapabilirsiniz. Tek bir pencere üzerinde tüm Paraf Business kartları kontrol edebilme imkanı ile firma çalışanlarının nakit çekme yetkisini artırabilir yada kısıtlayabilirsiniz. Yapacağınız geri ödemeleri şubeye gitmeye gerek kalmadan otomatik virman seçeneği ile yapmanıza imkan sunuluyor. Diğer avantajlar ise şu şekilde;

  • Kart ile yapılan harcamalar içerisinde kişisel hesap bildirim cetveli gönderilir. Bu şekilde firma harcamaları ile kişisel harcamalar banka tarafından birbirinden ayrılır.
  • Firmaların Paraf Business kart sahibi olan çalışanlarını yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde ölüm, sakatlık ve kalıcı hasar almaya karşı daha önceden belirlenen limitlere kadar güvence altına alıyor.
  • Kayıp ve çalıntı sigortası ile Paraf Business kartın kaybolduğu yada çalındığı anda 0850 222 0 400 numaralı Halkbank Dialog hattını arayarak bildirilmesi halinde anında devreye girer. Bu şekilde çalınma sonrasında olabilecek dolandırıcılık risklerine karşı sigorta güvencesi sağlanır.
  • Paraf Business kart ile firma adına yapılan harcamalarda indirim ile taksit imkanı kazanıyorlar.

Havaalanı Hizmetleri

Paraf Business kart sahipleri Ankara Esenboğa Havalimanı’nda iç hatlar için tercih edecekleri AnadoluJet ‘’primeclass’ Lounge ile dış hatlarda tercih edecekleri Comfort Lounge imkanından faydalanabiliyorlar. Üstelik bu imkandan İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlarda tercih edilen TAV Comfort Lounge için de geçerli oluyor. Keyifli yolculuğunuzda 1 misafiriniz de bu fırsattan yararlanıyor. Kart sahiplerinin Lounge hizmetlerinden faydalanabilmeleri için için Halkbank tarafından son 2 ay içerisinde Paraf Business kart almaları yada son ekstrelerinde 7 bin 500 TL ve üzeri harcama yapmış olmaları gerekiyor.

Halkbank’tan alınan Paraf Business kart için hesap kesim tarihinin değişikli bir sonraki ekstre döneminde işleme alınıyor.

Diğer Hizmetler

Tüm yukarıda sayılanların dışında Paraf Business kart sahiplerine HGS yükleme talimatı, Asistans ve Concierge, YP hesap özeti, seyahat sağlık sigortası, PAYU ve otomatik ödeme talimatı hizmetleri ile tüm bankacılık hizmetlerinden ayrıcalıklı olarak yararlanmaları sağlanıyor. Ayrıca Migros toptan mağazalarında yapılan alışverişlere +6 taksit, market, gıda, yemek ve restoran harcamalarında +3 taksit, Metro alışverişlerinde %5 hediye çeki, 150 TL alışverişe ücretsiz İspark hizmeti ve Adese üzerinde yapılacak alışverişlerde 5 aya kadar taksit imkanı sunuyor.

Halkbank tarafından sunulan Paraf Business kartın avantajlarından dolayı firma sahipleri çalışanlarına bu kartlardan almaları halinde özel kredi imkanlarından faydalanma fırsatı da veriyor. Özel faiz oranları ve vade seçenekleri her firma için farklı olduğundan dolayı şubelerle görüşülmesi gerekiyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*