QNB Finansbank KrediGO Uygulaması

QNB Finansbank KrediGO Uygulaması

QNB Finansbank tarafından ister banka müşterisi olun isterseniz de farklı bankanın müşterisi olun herkes için bir mobil uygulama geliştirildi. Banka tarafından KrediGO uygulaması olarak tanımlanan mobil uygulama ihtiyaç kredisi hakkındaki tüm işlemeleri tek çatı altında topluyor.

KrediGO Uygulaması Nasıl Kullanılır?

İstediğiniz her bankanın kredi hesaplaması, kredi detaylarının görüntülenmesi ve kredi başvurusunu yapmanızı sağlayan QNB Finansbank KrediGO uygulaması daha bir çok imkanı tek çatı altında kullanıcılarına sunuyor. Bu uygulama ile ayrıca şu işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz;

  • Almak istediğiniz kredi tutarını ve bilgilerinizi giriş yaptıktan sonra kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Hangi bankadan hangi krediyi çekmek istiyorsanız o kredi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir yada daha önceden yaptığınız kredi başvurularını inceleyebilirsiniz.
  • Kredi Hesapla özelliği ile size gerekli olan kredi tutarı için sunulan vade seçeneklerini ve bu vadelere karşılık gelen aylık taksit tutarını görebilirsiniz. Ayrıca KrediGO uygulaması ile çekeceğiniz kredinin toplamda ne kadar geri ödeneceğini de kesin rakamlar olarak görebilirsiniz.
  • Kredi hakkında aklınıza takılan sorular yada öğrenmek istedikleriniz varsa Kredi Doktorum fonksiyonu ile öğrenebilirsiniz.
  • Eğer bunlarda sizin için yeterli olmuyorsa KrediGO danışmanlarından profesyonel yardımlar alabiliyorsunuz.

Başvuru sonrasında QNB Finansbank müşterisiyseniz kredi tutarı onaylanması halinde hesabınıza direkt aktarılıyor. Diğer bankaların müşterisiyseniz onlardan çektiğiniz krediler de QNB Finansbank hesabınıza aktarılma imkanı KrediGO uygulaması ile mümkün olabiliyor.

Örnek KrediGO Hesaplamaları

Örnek olarak bu uygulamanın yaptığı kredi hesapları şu şekilde;

  • 30 bin TL için 48 aylık vade seçeneği ile %1,24 faiz ödeyerek aylık taksit tutarınız 879 TL’ye denk geliyor.
  • 30 bin TL kredi için yine 48 ay vadeli seçeneğin seçilmesi halinde %1,29 faiz oranı ile aylık 890 TL aylık taksit tutarı belirleniyor.
  • Yine 30 bin TL kredi için 48 ay vadeli seçenek ile kredi çekmek istiyorsanız faiz oranı %1,39 olarak belirlenerek aylık taksit tutarı 913 TL oluyor.

Bu örnek hesaplamalar birbirinden farklı bankaların aynı kredi miktarı ve vade seçenekleri için sunduğu faiz oranını gösteriyor. Bu şekilde otel uygulamaları örnek alınarak hazırlanan KrediGo uygulaması tüm bankaların sizin için gerekli olan kredi miktarına verdiği faiz oranını görmenizi sağlayarak en uygun bankayı seçmenizi sağlıyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*