Ziraat Bankası emeklilere kampanya

Ziraat Bankası’ndan Emeklilere Avantajlar

Ziraat Bankası bu yıl emeklilere promosyondan tutun da alışverişe kadar birçok avantajı bir arada sunuyor. Özellikle emekli maaşlarının taşınması konusunda diğer bankalara göre daha fazla kişiyi çekmeyi başaran Ziraat Bankası müşterilerini diğer bankaların sunduğu fırsatlara karşı korumak için yeni ürünler sunuyor.

Ziraat Bankası Emekli Maaş Promosyonu

Emekli maaşını Ziraat Bankası’na getiren kişiler için yıl başından beri başlayan promosyon ödemesinde verilen tutarın detayları şöyle;

  • 1000 TL altında maaş alan kişilere tek seferliğine 300 TL
  • 1000 ile 2 bin TL arasında emekli maaşı olanlara 375 TL
  • 2 bin TL üzerindeki emekli maaşını Ziraat Bankası’na taşıyanlara tek seferlik 450 TL promosyon ödemesi yapılıyor.

Bu ödemeler 3 yıllık olarak yapılıyor yani promosyonu aldıktan sonra maaşınızı başka bankaya 3 yıl içerisinde taşıyamıyorsunuz. 3 yıl sonra tekrar bir promosyon ödemesi yapılacak. Promosyon ödemesi almak için banka şubelerinden, internet şubelerinden, ATM’lerden, SMS yada müşteri temsilcilerinden başvuru yapılabiliyor. SMS ile başvuruda PRO yazıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 4757 numarasına göndermeniz yeterli oluyor.

Emekliler Dünyagöz Hastanelerinde İndirim Kazanıyor

Maaşlarını Ziraat Bankası’na taşıyan emekliler banka ile Dünyagöz arasındaki işbirliğinden faydalanarak indirimli ameliyat ve muayene imkanlarından faydalanabiliyorlar. Kişiye özel koşullar için DUNYAGÖZE yazıp T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra 4757 numaralı hatta göndererek özel indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için ise şu şartlar gerekiyor;

  • 15 Mayıs ile 31 Ağustos 2017 tarihleri arasındaki muayene ve ameliyatlar için geçerli,
  • Tek T.C. numarası ile maximum 2 şifre alınıyor ve bu şifreler bir defa kullanımlık olarak geliyor. Bu kampanyadan sadece emekli maaşını Ziraat Bankası’na taşıyan kişiler faydalanabiliyor.

Göz ameliyatları ve muayeneler farklı fiyatlandırmaya tabi tutulduğundan dolayı indirim kuponunu almadan önce Dünyagöz hastanesine giderek indirimsiz fiyatı öğrenmenizde fayda bulunuyor. Daha sonrasında gelecek indirim ile fiyat size uygun gelirse indirim kuponunu istersiniz aksi halde kullanamayacağınız bir kod alarak boş yere harcamış olabilirsiniz.

Emekliye Arzum Kampanyası

Ziraat Bankası tarafından emekli maaşlarını taşıyan kişilere özel Arzum marka ev ürünlerinde %35 indirim imkanı veriliyor. Kampanyaya katılmak için ARZUMZE yazarak T.C. kimlik numaranızla birlikte 4757 numaralı hatta göndermeniz yeterli oluyor. Banka tarafından yapılan inceleme sonrasında telefonunuza gelen promosyon kod ile Arzum online mağazasından %35 indirimli ürünler alabiliyorsunuz. Bu kampanyanın detayları ise şu şekilde;

  • Kampanya 1 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli oluyor.
  • Kazanılan indirim Arzum Okka Kahve Makinesi, Çeyiz Paketleri ve Arzum Olimpia Energy Multi Cyclone Filtreli süpürgelerde geçerli değil.
  • Tek bir TC numarası ile en fazla 3 defa indirim alınabiliyor ve her indirim kodu tek ürün için geçerli olabiliyor.

Tüm bu fırsatlar ile Ziraat Bankası emekli müşterilerini elinde tutmaya çalışıyor. Emekli maaşını Ziraat Bankasına taşıyanlar için sunulan bu fırsatların yıl boyu değişen sektörlerde devam etmesi bekleniyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*