İş Bankası Maximum Mobil Uygulaması

Maximum mobil, İş Bankası tarafından geliştirilen ve telefonlara yüklenen uygulama sayesinde, limit arttırma taksitli nakit avans, kredi kartı ekstre takibi, taksit takibi QR ile para çekme, öde geç, anında fatura ödeme uygulaması ile kampanya takibi sinema bileti alma ve duyularının sağlandığı bir mobil platformdur.

Gelişen teknoloji ile birlikte finansal hareketlerinizi daha iyi takip ve kontrol etmek için sürekli yeni uygulamalar ile bankalar karşımıza çıkmaktadır. İşCep uygulaması ile bankada bulunan tüm hesaplar vadeli vadesiz yatırım hesapları takip etmekle ile birlikte yine tanımlanması ile birlikte İş Bankasından alınan tüm kredi kartlarının bilgilerine ulaşmak mümkün olmakta yani borç takibi ödeme gibi seçenekler İşCep ile mümkün olmaktadır.

Peki maximum mobil ne işime yarayacak zaten ben İşCep aracılığı ile kredi kartı bilgilerimi görüyorum hesap bakiyemi borcumu taksitlerimi biliyorum bu uygulamanın ne fazlası var derseniz kısaca izah edelim. Öncelikle uygulamayı güvenliğiniz için ​Android cihazlar için GooglePlay’den, IOS cihazlar için Apple Store’dan Maximum Mobil’i  yükleyebilirsiniz. iOS ve Android işletim sistemli telefonlarda kullanılabilen Maximum Mobil uygulaması için, uygulama içerisinde yer alan “KAYDOL” menüsünden aktivasyon gerçekleştirmeniz gerekecek.

Kredi kartını oldukça aktif kullananlar için oldukça iş görecek hatta bir çok faydasını göreceğiniz bir uygulamadır. Kredi kartınız ile yaptığınız tüm harcama detaylarına olaşabilir, örneğin peşin yaptığınız bir alışverişi bu uygulama ile taksitlendirme yapabilir, taksit erteleme ile öteleme yapabilirsiniz. Yine kampanyaları duyuruları takip ederek indirimlerden yararlanmak mümkün hale gelmektedir.

Öde geç sistemi yada QR kod ile ödeme yapmanıza olanak tanır kredi kartınız yanınızda olmasa da Üye işyerlerinden ödeme yapabilirsiniz yine ATM lerden kartsız para çekmenize de olanak tanır Yine İş Bankasında bunulnan Vadesiz hesabınızında tanımlanması ile birlikte uygulama ile bankadan İşCep uygulaması gibi hesap takibi ve yönetimi yapmanıza olanakta tanır.

ATM den para çekme konusu dilerseniz Kredi kartınızdan nakit avans yada taksitli nakit avans tanımlı ise vadesiz TL hesabınızda bulunan paranızı QR kodu ile para çek seçeneği ile paranızı İş Bankası ATM lerinden çekmenize olanak tanır. Özetle tüm kart ve hesaplarınızı tanımlamanız halinde İşCep uygulamasında bulunan bir çok işlemi yapabilir. Maximum kredi kartınız yoksa yine uygulamayı edinebilirsiniz ve kredi kartına başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Yukarıda izah ettiğimiz üzere kredi kartını düzenli ve aktif kullanan harcamaları oldukça yüksek olan tüketiciler için oldukça fayda sağlayacaktır.

Cinemaximum bileti nasıl alınır?

Maximum Mobil’le sinema bileti almak çok kolay. Tüm filmlerin bilgilerine ve seanslarına ulaşabilir, salonunuzu, seansınızı ve koltuğunuzu seçerek gişede sıraya girmeden biletinizi alabilirsiniz. Maximum Mobil Cinemaximum menüsünden;  Vizyondaki / Vizyona girecek filmlerin listesini ve film detaylarını görebilirsiniz, Uygulama üzerinden dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman kart bilgilerini girmeden hızlı ve kolay bir şekilde biletinizi alabilir ve telefondaki barkodu göstererek salona geçebilirsiniz.  Beğendiğiniz filmleri puanlayabilirsiniz,  Film afişlerini okutarak, ilgili afişe ait filmin hangi sinemalarda olduğunu öğrenebilirsiniz, Cinemaximum sinema bilet alımlarında Mars Cinema Group tarafından her bir bilet için 1,50 TL hizmet bedeli alınmaktadır.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*