İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi

İş Bankası’ndan Hepsiburada Alışveriş Kredisi

Türkiye’de online alışveriş hacminin her geçen gün artması bankaların e-ticaret sitelerine özel kampanyalar üretmesini sağladı. Online alışverişlere özel kampanyaların zirve noktası ise Hepsiburada ile İş Bankası’nın yaptığı anlaşma oldu. Yapılan anlaşmaya göre Hepsiburada üzerinden yapılan alışverişlerde İş Bankası üzerinden 15.000 TL kredi tek tık ile kullanılabilecek.

Hepsiburada Anında Alışveriş Kredisi

Online alışveriş yapmanın en büyük sorunlarından birisi kart limitlerinin istenilen düzeyde olmayışıdır. Bu sorunun üstesinden gelmek ve özellikle beyaz eşya yada daha pahalı ürünlerin satışını artırmak için Hepsiburada 750 TL ve üzeri tüm ürünlerde ödeme sayfasından ayrılmadan İş Bankası’ndan kredi çekme imkanı tanıyor. Kullanılabilen kredinin tüm detayları ise şu şekilde;

  • 750 TL ve üzeri ürün sayfasında ödeme seçenekleri arasında ürüne özel taksit ve kredi bilgileri yer alıyor.
  • Ödeme yöntemi size uyduğu taktirde herhangi bir İş Bankası sayfasına yönlendirme yapmadan Hepsiburada ödeme sayfası üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.
  • Başvurulan Anında Alışveriş Kredisi 7 gün 24 saat boyunca şartları karşılamanız halinde anında onaylanıyor ve siparişiniz alınıyor.
  • İş Bankası online alışveriş kredisi sadece 750 TL ile 15.000 TL arasındaki miktarlarda kullanılabiliyor. İleriki yıllarda banka bu miktarın daha üst seviyelere çıkarılacağını da söyledi.
  • Uygulama Programlama Arayüzü yani Application Programming Interface- API teknolojisi kullanıldığından aynı sayfa üzerinden 48 aya kadar vade seçeneği ile kredi anında kullanılabiliyor.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısının Açıklamaları

İş Bankası’nda Genel Müdür Yardımcısı olan Yalçın SEZEN yaptığı açıklamalarda e-ticaret alanında ülkemizde bir ilk olan ödeme yöntemini ilk hayata geçiren banka olduklarını söyledi. Bu ödeme yöntemi ile ilk olarak Hepsiburada ile iş birliği yaptıklarını ve Anında Alışveriş Kredisi sayesinde ödeme yöntemlerinde site müşterilerine büyük fırsatlar sunduğunu da ekledi.

Hepsiburada Mali İşler Grup Başkanı Korhan ÖZ’ün Açıklamaları

Getirilen bu yenilik üzerinde Hepsiburada adına açıklamalarda bulunan Korhan ÖZ müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarmaya çalıştıklarını söyledi. Online alışverişin en önemli unsuru olan güven ve hız bir araya gelerek yüksek miktarlı alışverişlerde müşterilere ödemede yardımcı olduklarını da belirtti. Daha önce dünyada hiçbir e-ticaret sitesinde olmayan bu sistemi getirerek e-ticaret alanında bir çığır açtıklarını söyledi.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*