Şekerbank Kredi Kartı

MEMUR-SEN Ailem Kredi Kartı

2010 yılının Mart ayında Şekerbank, SBN Sigorta ve MEMUR-SEN arasında ‘ MEMUR-SEN Ailem Fayda Paketi ’ ve ‘ MEMUR-SEN Ailem Kredi Kartı ’ projeleri için protokol imzalanmıştır. İmzalanan bu proje kapsamında MEMUR-SEN Konfederasyonuna bağlı olan tüm sendika üyesi memurlara bazı bankacılık hizmetlerinden ücretsiz yararlanma ve MEMUR-SEN Ailem kredi kartına ücretsiz sahip olma imkanı tanınacaktır. Ayrıca bu üyelere SBN sigorta ürünlerinden yararlanma hakkı, MEMUR-SEN ve bağlı diğer sendikalara ticari bankacılık hizmetlerinden faydalanma hakkı da tanınacaktır.

MEMUR-SEN Kartı Alabilecekler

MEMUR-SEN Ailem Fayda Paketi ve MEMUR-SEN Konfederasyonuna bağlı olan sendika üyeleri,

  • Diyanet-Sen, Enerji-Bir-Sen, Eğitim-Bir-Sen, Sağlık-Sen, Bayındır-Memur-Sen, Birlik-Haber-Sen,
  • Ulaştırma-Memur-Sen, Kültür-Memur-Sen üyeleri tüm bu haklardan faydalanabiliyorlar.

Aynı zamanda Şekerbank tarafından sunulan bu hizmetlerden MEMUR-SEN Ailem Fayda Paketinden sadece MEMUR-Sen’e bağlı sendika üyeleri değil bu üyelerin eş ve çocukları, anne, babaları da yararlanabiliyor. Eğer çalışma döneminde MEMUR-Sen’e bağlı olan sendikalara üye olan bir kişiyseniz ve emekliye ayrıldıysanız veya sendikalara üye olmaya engel bir göreve atandıysanız, MEMUR-SEN ve buna bağlı sendikalarda sigortalı olarak çalıştıysanız yine tüm bu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

MEMUR-SEN Ailem Fayda Paketi

Bu paketin özelliklerinden birisi kasko sigorta poliçelerine %30 indirim yapmasıdır. Yani aynı model ve markalar için SBN tarafından belirlenmiş olan tarifede yer alan en düşük prim tutarından yaklaşık %20 oranında MEMUR-SEN Aileme özen indirim yapılabiliyor.

Ayrıca trafik poliçeleri içinde %10’luk bir indirim özelliğine sahiptir. Trafik poliçesini SBN Sigorta AŞ üzerinden yapan Memur Sendikaları Konfederasyonu Üyelerine özen olarak tüm trafik poliçelerinden % 10 indirim yapılabiliyor.

Şekerbank müşterilerine sunduğu bu sayısız hizmetlere bir de internet şubesinden yararlanma imkanı sunuyor. Tüm bankacılık işlemlerinizi güvenilir yolardan, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için 7 / 24 EFT, fatura ödeme, vergi ödemeleri, havale işlemleri ve trafik cezası ödemeleri gibi tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Aynı zamanda tüm nu imkanların yanında oldukça cazip oranlarda tüm bireysel kredi ( taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi, konut kredisi ) başvuruları da yapabilirsiniz. Kredi koşulları ve daha detaylı bilgiler için en yakın Şekerbank şubesine uğramanız yeterlidir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*