Odeabank Atlas Kart

Odeabank Bank’O Atlas Kartı

Seyahatlerini daha çok uçak ile yapan kişiler için Odeabank Bank’O Atlas Kart tüm uçuşlarda banka müşterilerine ayrıcalık tanıyor. Kartı ilk aldığınız zaman 2 bin Mil hoşgeldin hediyesi olarak veriliyor. Bu Mil puanları ile havaalanlarında istediğiniz harcamada yada Atlas Global uçak biletlerini alırken kullanabiliyorsunuz.

Bank’O Atlas Kampanyası

Atlas Global havayolu şirketinden alacağınız uçak biletlerinde çağrı merkezini yada internet sitesini kullanarak kazandığınız uçuş Mili ile bilet alabilirsiniz. Kazandığınız Mil puanları bilet alımlarında sadece Atlas Global’de geçerli oluyor ancak tüm havaalanı alışverişlerinde de kullanabiliyorsunuz. Ayrıca ekonomi yada business uçuşların hepsinde puan kullanımı yapılabiliyor. Kampanyanın diğer detayları ise şu şekilde;

  • Kart başvurusu yaptıktan sonra onaylanan Odeabank müşterilerine 2000 Mil puanı hediye olarak karta yükleniyor.
  • Kazanılan Miller yurtdışı yada yurtiçi tüm uçuşlarda kullanılabiliyor.
  • Kazandığınız Miller bilet almakta yetersiz kalması durumunda eksik kalan kısmı kredi kartı limitinin 4 katına kadar avans Mil olarak kullanılabiliyor.
  • Bilet alırken vergi ve ek ücretlendirmeler müşteri tarafından karşılanıyor.
  • Hoşgeldin kampanyasından banka müşterileri sadece 1 defa faydalanılabiliyor.

Diğer tüm Atlasmiles avantajlarından da Odeabank Bank’O Kart ile faydalanabiliyorsunuz.

Atlasmiles Kart Avantajları

Aldığınız kart tüm Atlasmiles kart avantajlarından faydalanmanızı sağlıyor. Alacağınız kartlar Platin, Gold, Silver yada Bronz olarak seçeneklerle karşınıza çıkıyor. Düzenli olarak yapılan uçuşlarda ön koltuk seçme imkanınıza sahip oluyorsunuz. Ayrıca özel check in bankosu, ekstra bagaj hakkı, hızlı geçiş sistemi, öncelikli boarding, ücretsiz Business upgrade, Lounge kullanımı ve daha bir sürü avantajlardan faydalanabiliyorsunuz.

Atlasmiles programı ile eksik Milleri satın alabiliyor, kart statünüzü koruyabiliyor, zamanı geçmiş Milleri tekrar kullanabilme, mil kullanım süresini uzatma yada mil transfer imkanına sahip oluyorsunuz. Tüm kartlardan kazanılan miller 2 yıl süreyle geçerli oluyor. Kartlarda bir yıl boyunca kazanılacak en fazla puanlar şu şekilde;

  • Silver kartta 12 ay içerisinde en fazla 20 bin Mil puan,
  • Gold kartta 1 yılda en fazla 30 bin Mil puan,
  • Platinum kartlarda ise 12 ay içerisinde en fazla 50 bin Mil puan kazanabiliyorsunuz.

Fazla bagaj hakkında ise Silver 5 Kg, Gold 10 Kg, Platinum kartta ise 15 Kg fazla bagaj hakkı veriliyor. Özel check in bankosu sadece Gold ve Platinum kart ile kullanılabiliyor. Diğer yandan uçağa öncelikli biniş hakkı Bronz kart hariç diğer tüm kartlarda kullanılabiliyor. Platinum kart sahipleri ücretsiz upgrade hakkını yılda 2 defa kullanabiliyorlar. Ayrıca kazanılan Miller ile yemek tercihi yada yedek rezervasyonlarda öncelik hakkı kazanabiliyorsunuz. Statü koruma ile Silver kart ile ilk yılda 10 bin Mil, Gold kart ile 15 bin Mil, Platinum kart ile 25 bin Mil koruması yapılabiliyor.

Odeabank Bank’O Kart ile kazanılan tüm fırsatlardan öncelikli olarak faydalanabiliyorsunuz. Yani Atlasmiles kartları ile kazanılan avantajlardan Odeabank müşterileri daha öncelikli bir şekilde faydalanabiliyorlar.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*