Odeabank Oksijen Hesap Nedir?

Oksijen Hesap, Odeabank tarafından gün sonu bakiyesinin minimum 3.000 TL/USD/EUR ve üst kısmının “1 gün vadeli ve temdit etmeyen” yine banka tarafından vadeli hesaba otomatik olarak aktarıldığı bir vadesiz TL hesap’tır. Oksijen Hesap ile, Odeabank standart gecelik faiz oranından daha yüksek faiz imkanı da sunmaktadır.

Oksijen Hesap’ı  nasıl Açabilirim?

Odeabank İnternet Şubesi, Mobil şube ve 444 8 444 İletişim Merkezi’nde 6-3 adımını kullanarak, OKSIJEN boşluk TC Kimlik Numaranızı yazıp 8444’e SMS göndererek, Odeabank şubelerine bizzat giderek başvurabilirsiniz. bu hesaplara vadesi bozulmayan vadeli hesap desek yeridir.

Bu hesap sayesinde hesabınızda kalan serbest bakiye akşamları otomatik olarak vadeli hesap statüsünden değerlendirilir ve günlük faiz işletilerek, vade bozulması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Yine dilediğiniz de veya acil bir ihtiyaç hasıl olduğunda sorunsuz ve kayıpsız bir şekilde paranızı kullanabilirsiniz.

Odeabank’ tan Oksijen Hesap açtım avantajları ne olacak?

Odeabank standart gecelik faiz oranından daha yüksek faiz kazanabilirsiniz. Yine minimum 2.000 TL olarak belirleyeceğiniz vadesiz kullanım tutarından 7 gün 24 saat para çekebilir, dilediğiniz zaman hesabınıza para yatırabilirsiniz. Ayrıca tanımlanması halinde otomatik ödeme talimatıyla faturalarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.

Düzenli ödemelerinizi kolayca yapmanız mümkün olacaktır. Ayrıca her ay Türkiye’nin birçok yerinde geçerli sinema salonlarından 2 adet sinema biletine sahip olabilirsiniz (bunun için her ay  2.000 TL’ lik işlem yapmak gerekli) Oksijen Hesap’ı arkadaşlarınıza tavsiye ettiğinizde, 2 yıl boyunca bankacılık hizmetlerine ücret ödememek gibi avantajları da bulunmaktadır.

Kısaca özetlersek;

N’aber Nasıl Gidiyor Faizi Odeabank Oksijen Hesap’ta! Sadece ilk geldiğinizde değil, şimdi %13 ve her zaman %2 daha yüksek faiz. Oksijen Hesap ile birikimleriniz her gün durduğu yerde değer kazanması için çalışmaktadır. Oksijen Hesap ile vadesiz kullanım tutarınızı minimum 2.000 TL olacak şekilde belirleyin, belirleyeceğiniz bu tutarın üzerinde kalan birikiminiz her gün artı %2 faiz oranı ile değerlensin!

Nakde ihtiyacınız olduğunda, belirlediğiniz vadesiz kullanım tutarına 7 gün 24 saat ulaşın, ister para çekin ister ödemelerinizi gerçekleştirin, Oksijen Hesap ile rahat bir kullanım alanı oluşturun Oksijen Hesap, hayatınıza da artı 2 değer katıyor. Her ay +2 sinema biletiniz Oksijen Hesap’tan. Üstelik arkadaşlarınızı da Oksijen Hesap’lı yapmanız durumunda tam 2 yıl boyunca bankacılık işlemleriniz de ücretsiz olacaktır.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*