TEB Priority Card

TEB Yıldız Priority Card

TEB Priority Card ile aklınıza gelen hemen her alanda avantajlar sunuyor. Sunulan bu avantajlar havaalanlarından tutun restoran harcamalarına, İDO Yenikapı seferlerinden tutun araç kiralama hizmetine kadar geniş bir sektör tercihi hile TEB müşterilerine sunuluyor.

Yıldız Priority Card Avantajları

İlk avantajı olarak konut kredisi yada mevduat hesabındaki paranızın son 1 ayda 100 bin TL üzerinde olması durumunda yıllık kart ücretinin alınmadığı bilinmesi gerekiyor. Daha sonrasında ise İDO Yenikapı iskelesinde görebileceğiniz PrimeClass diye adlandırılan özel yolcu salonundan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Üstelik misafiriniz de %50 indirimden faydalanabiliyor. Diğer harcamalar ise şunlardır;

  • Yurtiçinde ve dışında yapılan 100 TL ve üzeri restoran harcamalarında %10 ekstra bonus kazanılabiliyor. Bu bonuslar 1 ay içerisinde en fazla 100 TL’ye çıkabiliyor.
  • Bonus puanları havayollarında uçuş mili olarak kullanılabiliyor. Ayrıca seyahatler için TEB Priority Card kullanırsanız 3 kat bonus kazanma imkanını yakalıyorsunuz.
  • Uçuş mili olarak kullanacağınız bonus puanlar yeterli olmadığı taktirde kalan miktar kredi kartınızdan çekilerek 6 taksite bölünebiliyor.
  • Harcamaların bir ay içerisinde en az 2 bin TL olması durumunda ücretsiz Lounge hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. 1 ay içerisinde 1 defa kullanılan bu fırsat sadece İstanbul ve Ankara havaalanlarında geçerli oluyor.

Araçlarda Sunulan Avantajlar.

Havaalanlarında verdiği avantajlar bunlarla da kalmıyor İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen ile Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Antalya havaalanı ve Kıbrıs Ercan havaalanında bulunan otoparklardan %50 indirimli faydalanabiliyorsunuz. Aylık harcama tutarı 2 bin TL ve üzerinde olması durumunda ücretsiz Motovale hizmeti kazanılabiliyor. Bu hizmet ile aracınızı kullanmak istemiyorsanız TEB kredi kartı avantajı ile motorla gelen şoför yanınıza gelir ve motorunu katlayarak arabanızın bagajına yerleştirir sonrasında sizi istediğiniz yere ulaştırır. Bu hizmetten birinci seferde bedava ikinci ve üçüncü seferlerde ise %50 indirimli faydalanılabiliyor. TEB kredi kartı ile bu hizmet 90 TL kullanımlarında geçerli oluyor yani eğer bu hizmetin 90 TL’yi geçen bir kısmını kullanırsanız bu ekstra ücret olarak kartınıza yansıyor. Motovale hizmeti sadece İstanbul içerisinde geçerli ve ayda sadece 1 defa kullanılabiliyor. Eğer kendi aracınız yok ise TEB Priority kartı ile yaptığınız 2 bin TL üzeri harcamalarda özel fiyatlardan araç kiralama imkanına sahip oluyorsunuz.

Tüm bunlar TEB Priority Card avantajları olarak sunuluyor ancak bu kartın avantajları daha birçok alanda kendisini gösteriyor. Üstelik kuru temizlemeye kadar varan indirim ve özel avantajlar sunuyor. Her ay iki parça kıyafet Dry Center kuru temizleme şubelerinde ücretsiz olarak yıkanabiliyor. Sonrasında kullanılmak istenirse %20 indirimli bir şekilde yıkama, kurulama ve terzi işlemlerinden faydalanabiliyorsunuz. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için aylık 2 bin TL ve üzeri harcama yapmanız gerektiğinden dolayı genellikle kendi işine sahip olanlar yada iş adamları için Business kart olarak üretildi.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*