TEB Bayram Kredisi

TEB’den Bayram İçin İhtiyaç ve Taşıt Kredisi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bayram yaklaşırken 2 yeni kredi kampanyası hazırladı. Düşük faizli ve rahat vade oranlarıyla, kolay ödeme seçenekleri ile bayrama özel ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi bu yılda TEB’den geldi. Ödeme erteleme imkanı da sunan 2 yeni TEB kredisi kurban bayramı sonuna kadar devam edecek.

48 Aya Varan Vade Oranı İle İhtiyaç Kredisi

Kurban bayramına özel olarak hazırlanan ihtiyaç kredisinde faiz oranları %1,19’dan başlıyor. Kurban bayramına özen ihtiyaç kredisinde 48 aya varan vade fırsatı bulunuyor.

TEB den kurban bayramı için ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler

  • Tüm TEB şubelerinden
  • 0850 200 06 66 çağrı merkezinden ve
  • CEPTETEB internet adresinden başvuru yapabilirler.

İnternet, mobil yada telefon bankacılığı ile yapılan başvurularda ise üst limit 25 bin TL olarak belirleniyor.

Ödemeyi 3 Ay Erteleyeceğin Taşıt Kredisi

Bayram yaklaşırken TEB’in sunduğu ikinci kredi ise taşıt kredisi. Türk Ekonomi Bankasından taşıt kredisi almak isteyenler için %1,26’dan başlayan faiz imkanları ve tam 3 ay ödemeyi erteleme imkanı bulunmaktadır.

Kurban Bayramı için hazırlanan bu 2 yeni kredi seçenekleri için açıklama yapan TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi kredilerle ilgili şu açıklamaları yaptı:

  • ‘Türk Ekonomi Bankası olarak, yaklaşmakta olan Kurban Bayramı ve bu dönemki tüm tatil harcamaları için müşterilerimizin hem ihtiyaçlarına göre hem de bütçelerine göre seçenekler sunmaya çalıştık.
  • TEB’den kredi kullanmak isteyen müşterilerimiz bu kredilerini 48 aya varan vade imkanları, düşük faiz oranları ve yaklaşık 3 ay ödemeyi erteleme imkanları ile hem taşıt kredisi hem de bayrama özel ihtiyaç kredilerini kullanabilirler. ’ dedi.

3 ay erteleme ücreti de 3 ayın sonunda ister ödenecek ilk taksite yansıyor istenirse de eşit taksitler halinde ödenebiliyor. Verilen aylık %1,26 faiz oranı bazı şartlara göre değişiklik gösteriyor. Bu şartların başında kredi miktarı ve vadesi geliyor. Daha sonra ise kredi çeken kişinin kredi notunun yüksekliğine göre faiz oranı belirleniyor. Toplamda ise çekilecek kredi 3 ayın sonunda ödenmeye başlıyor ve 48 ay vade bu ayları da kapsıyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*