Vakıfbank Bayram Kredisi

VakıfBank’tan Geleneksel Bayram Kredisi Müjdesi

Müşterinin her zaman halinden anlayan banka olan VakıfBank kurban bayramı yaklaşırken müşterileri kurban bayramını daha rahat geçirsin diye yüksek limit içeren ve kolay ödeme ve vade seçenekleri ile bayram kredisi veriyor.

48 Aya Varan Vadelerle Kredi

VakıfBank’ın müşterileri geleneksel bayram kredisini 48 aya varan vade imkanı, kolay ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranları ile 90 bin TL’ye kadar kullanabilirler. Ayrıca geleneksel bayram kredisi dışında bu dönemde müşteriler dilerse ‘Bayrama Özel Olan 0 Km Taşıt Kredisi’ alarak yepyeni bir araba sahip olabilirler.

250 bin TL’ye kadar ve üstelik 48 aya varan vade ile ödeyebilirler. Müşteriler bu yıl kurban bayramına hem tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ihtiyaç kredisi ile hem de oldukça yeni bir araba sahibi olmak için taşıt kredisi ile girebilirler. Bunun için yapmaları gereken tek şey çekmek istedikleri kredi miktarını istedikleri ödeme miktarını seçerek isterlerse şubeye giderek isterlerse SMS yolu ile krediye başvurmaktır.

Düşük Faiz Oranları İle İhtiyaç Kredisi

  • Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve emekliler için uygun olan oldukça uygun faiz oranları ile 1000 TL’den tam 90.000 TL’ye varan geleneksel bayram kredisi kullanabilirler. Bu bayram kredisinden yararlanmak için artık VakıfBank şubesine gitmenize gerek kalmadan telefondan bir SMS ile kredinize sahip olabilirsiniz.
  • Bunun için yapmanız gereken tek şey telefonunuzdan KREDI, T.C. Kimlik No ve aylık gelir miktarını aralarında birer boşluk bırakarak yazıp 5724’e göndermeniz yeterlidir. Daha sonra kredi durumunuzla ilgili detaylar size yine SMS yolu ile bildirilecektir. Bu mesajdan sonra kredinizi kullanabilirsiniz.

Başvuru yapıldıktan sonra kredinin onaylanmasını takip eden 75 gün içerisinde krediyi çekmek zorunda olunuyor.

Bayrama Yeni Bir Araba İle Girmek İçin Taşıt Kredisi

VakıfBank müşterilerine kurban bayramını yepyeni bir araba ile karşılamaları için bayram kampanyası sürecinde bu bayram kampanyası dahilinde ‘Bayrama Özel Olan 0 Km Taşıt Kredisi’ ni uygun faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile tam 250.000 TL’ye varan limit oranları ile sunuyor. Dilediğiniz kredi miktarını istediğiniz vade seçenekleri ile seçip kredi başvurunuzu hemen yapıp bayrama yeni arabanızla girebilmek için geç kalmayın.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*