Yapı Kredi World Kart Taksitli Nakit Avans

Yapı Kredi Bankasının geniş kullanma ağına sahip olan World kartı sayesinde alışveriş yapabilir, world puan kazanabilir ve taksitli alışveriş imkânlarından faydalanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası, World kart hizmet çıtasını biraz daha yükseltip nakit para ihtiyaçlarınızda avans çekme ve çekilen avansı taksitle ödeme imkânı da sunmuştur.

Yapı Kredi World kart taksitli nakit avans hizmetinden faydalanabilmek için Yapı Kredi internet bankacılık şubesinden, mobil bankacılık şubesinden ve Yapı Kredi’nin tüm ATM noktalarına başvurabilirsiniz. Yine World kartınıza ayrılmış nakit avans kısmında havale ve EFT işlemleri yapabilirsiniz. Bu işlemlerden hiç bir ücretlendirme talep edilmemektedir.

Yapı Kredi World kart taksitli nakit avans hizmetinden faydalanabilmek için kredi kartınızın en az 5.000 TL limitli olması gerekmektedir. Günlük nakit çekim üst sınırı olarak 10.000 TL belirlenmiştir. Diyelim ki limiti 20.000 TL olan kartınız bulunmaktadır. O gün için 10.000 TL kullanabilir, diğer gün de 10.000 TL kullanabilmektesiniz. Kart limitiniz ne kadar ise o kadarlık nakit avans kullanma imkânınız bulunmaktadır.

Taksitli Nakit Avansınız 9 ay vadeye kadar 1,92 faiz oranı ile kullanabilirsiniz.

Yine World kart ile kullanabileceğiniz en düşük nakit avans miktarı ise 300 TL’dir. Taksitli nakit çekim işlemi, kredi kartına tanımlı nakit çekim limitinden düşülmektedir. Taksitli nakit avans çekimlerinde World puan uygulaması bulunmamaktadır. Taksitli nakit avansları, her ay kredi kart ekstresine yansımaktadır. Kredi kartınızın son ödeme gününde borcun tamamı ödenmez veya eksik, asgari ödeme yapıldığı zaman hesap kesim tarihi esas alınarak dönem borcu içinde ödenmeyen Taksitli Nakit Avans taksit tutarına mevcut nakit çekim faizi işletilmeye başlayacaktır.

Taksitli Nakit Avans işlemine son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmadığı veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı takdirde anapara taksit tutarı üzerinden günlük mevcut nakit faizi işletilmektedir. Taksitli nakit avans işlemlerinde kredilerde olduğu gibi erken borç kapatma imkânınız bulunmaktadır. Yapı Kredi World kart taksitli nakit avans işlemlerinde, World kart sahipleri 14 gün içerisinde cayma hakkı bulunmaktadır.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*