Şubeye Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar (15 BİN TL LİMİT)

Dünyada binlerce gelişmekte olan teknolojik gelişmeler ile beraber, aynı zamanda bankaların sistemlerinde de bazı gelişmeler yaşanmaktadır. Peki bankalar şubeye gitmeden kredi imkanı veriyor ama nasıl? Acil nakit ihtiyaçları olduğu zaman bankalara gitmeden hızlı bir şekilde online kredi alınır. EFT/Havale işlemlerimiz için de, aynı zamanda cep telefonları ve bankaların uygulamaları sıklıkla kullanılır. Şimdi hangi bankalar şubeye gitmeden anında kredi veriyor ve 15 bin TL online kredi veren bankalar hangileri sorularına cevap arayacağız.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankası:

Acil ihtiyaç kredisi lazım diyen bireyler için Garanti Bankası, online kredi yöntemiyle beraber  %1,29 faiz ve 48 ay’lık vadeler ile beraber kredi vermektedir. Bu yöntem ile 15 bin TL’ye kadar anlık ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Yapmanız gereken tek işlem, Garanti Bankası’nın resmi internet sitesine giriş yapmak ve başvuru formu açmaktır. İstenen tek bilgi, T.C kimlik numaranız ve cep telefonunuzdur. Bu alanlarıdoldurup başvuru yapmak oldukça kolaydır.

İş Bankası 

İş cep ile 25 BİN TL’ye kadar acil ihtiyaç kredileri verilmektedir. Garanti Bankası’nda olduğu gibi genel olarak işleme alınan faiz oranı %1,29 ve vade üst limiti 48 aydır. Telefonunuzdan hızlı bir şekilde başvuru oluşturmak için; NAKİT boşluk Tc kimlik numaranız ve bir boşlul daha kredi miktarı boşluk aylık net gelirinizi doğru bir şekilde yazıp hemen 4402 sms atarak, bu bankadan online kredi çekebilirsiniz.

Vakıfbank

Vakıfbank internet üzerinden ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,30 ile %1,75 arasında değişim göstermektedir. Bu kredi başvurusu için Vakıfbank’ın resmi internet sitesine giriş yapılması gerekmektedir. Taksitlerinizi her ay yada 3 ayda bir ödeme kolaylıkları ile ödeyebilirsiniz. Bu yöntem ile 20 bin TL’ye hızlı kredi veriliyor.

QNB Finansbank

QNB FinansBank sizleri dosyalarla ve diğer karışık evraklar ile uğraş içerisine sokmadan %1,26 oranı ile kredinizi cep şubeniz üzerinden vermektedir. Finansbank cep şubesi kullanmayan bireyler için, başvuru yöntemi ise, TC kimlik numaralarınız yazıp 5030’a mesaj atmaktır. Finansbank’taki ihtiyaç kredileri faiz oranları %1,26’dan başıyor ve en fazla 15 bin TL’ye kadar hızlı kredi veriliyor.

Akbank:

Akbanktan kredi çekme hususlarının en başında, aylık ödemeniz gereken kredi borcunuzun aylık gelirinizden fazla olmamasıdır. Bu krediye 48 ay vade imkanı ile % 1,45 faiz oranıyla beraber sahip olamanız mümkündür. Başvuru oluşturmak için Kredi,TC No yazıp aralarında bir boşluk bırakarak 4425’e mesaj gönderilmesi gerekir. Ayrıca en fazla 25 bin TL üst limit bulunmaktadır.

İnternetten Diğer Kredi Önerileri

Şubeye gitmeden  anında kredi veren bankalar arasında, yukarıda yazılan bankalar haricinde başka bankalar da bulunmaktadır. Fakat yukarıdaki bankalar genel olarak 15 bin TL ve üzeri veren bankalar olarak geçer. Sizler bu bankaların dışında, birçok alt bankayı tercih edebilirsiniz.

İlk olarak enpara.com sizlere 10 bin TL’ye kadar anında kredi  veriyor. Yalnız kredi notunuzun iyi olması ve aynı zamanda enpara.com üyesi olma şartı vardır. Buna ek olarak İNG Bank hızlı kredi veriyor fakat bu da 10 bin TL’ye kadar müşterilere aktarılıyor. Acil ve pratik ihtiyaçlarınızda bu bankaları da tercih edeblirsiniz. Son olarak Teb bankası mini kredi adında, 5 bin TL’ye kadar şubeye gitmeden kredi imkanı sunuyor. Bu kredi de sizlerin ihtiyaçlarını giderebilir fakat aylık uygulanan faiz oranı yazdığımız bankaların %1.40 ile %1.50 arasında değişim gösteriyor yani biraz yüksek olabiliyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*